Zážitkový let športovým lietadlom ponad slovenské hrady a zámky s možnosťou pilotovania

Zážitkový let ponad slovenské hrady a zámky (Nitra, Červený Kameň, Preselany, Lefantovce) pre 1 - 3 osoby v trvaní 60 min.

Máte celý deň hlavu v oblakoch? Predstavte si, že tam môžete byť celým telom. Nájdite odvahu a nasadnite do športového lietadla.

Zážitkový let ponad slovenské hrady a zámky (Nitra, Červený Kameň, Preselany, Lefantovce) pre 1 - 3 osoby v trvaní 60 min.

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 156 do 299

3x kúpené

Prineste si "modré z neba"

Máte celý deň hlavu v oblakoch? Prečo tam nevynesiete rovno celé telo? Pokochajte sa krásami slovenských hradov a zámkov z vtáčej perspektívy. Alebo sa podeľte o tento zážitok s vašimi blízkymi a darujte im špeciálny darček. Na výber máte hodinový alebo dvojhodinový variant letu, ponad Červený Kameň, Nitru, Beckov, Bojnice alebo Čachtice. Odštartujte k oblakom a užite si výnimočný adrenalínový zážitok. Jeden z posádky má navyše možnosť vyskúšať si pilotovanie.

V skratke

  • zľava na zážitkový let s možnosťou pilotovania
  • na výber variant letu na 60 min. alebo 120 min. 
  • odlet z Letiska Nitra
  • najkrajšie slovenské hrady a zámky z vtáčej perspetívy: Červený Kameň, Nitru, Beckov, Bojnice alebo Čachtice a iné.
  • tip na výnimočný darček pre milovníkov adrenalínu

 

Informácie

Pred nákupom vám odporúčame oboznámiť sa so Všeobecnými podmienkami letu. Potrebná objednávka minimálne 1 deň pred letom na tel. čísle 0905 612 244 s nahlásením čísla kupónu. Kapacita lietadla sú 4 miesta, t.j. 1 inštruktor + max. 3 účastníci letu. Lietať sa dá každý víkend počas celého dňa, príp. cez týždeň po 17:00 resp. v piatok po 13:00, v závislosti od počasia. Letu sa môžu zúčastniť aj deti vyššie ako 150 cm. Fotenie a filmovanie je možné bezplatne iba s povolením MOSR na fotografovanie vybranej lokality. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Zážitkové lety - Flynet s.r.o.

 

Letisko Nitra - Dlhá 108
94907 Nitra
 
Telefón:
 0905 612 244