Prehliadka čarovnej Budapešti spojená s návštevou voňavého Festivalu Mangalice

Zájazd pre 1 osobu do Budapešti s návštevou festivalu Mangalice

Vychutnajte si magické čaro hlavného mesta Maďarska v rámci jednodňového poznávacieho zájazdu len za 19,90 € s dopravou, prehliadkou mesta so sprievodcom a návštevou Festivalu Mangalice.

Zájazd pre 1 osobu do Budapešti s návštevou festivalu Mangalice

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Pre romantikov i gurmánov

Pozvite svoju polovičku na výlet a oslávte spolu predčasne sviatok sv. Valentína v jednom z najromantickejších miest Európy! Deň pred sviatkom všetkých zaľúbených sa totiž koná zážitkový výlet do krásnej Budapešti, kde okrem nádherných pamiatok a uličiek tejto perly na Dunaji navštívite aj gurmánsky Festival Mangalice na námestí Szabadság tér.

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd pre 1 osobu do Budapešti
  • preprava luxusným vozidlom značky Mercedes
  • prehliadka Budapešti so sprievodcom
  • návšteva festivalu Mangalice s možnosťou nákupu chutných výrobkov
  • super tip na výlet nielen pre gurmánov

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (do e-mailu uveďte vaše meno, telefón, typ zájazdu, termín zájazdu, číslo kupónu s heslom a portál Šetriza3.sk). Prípadné otázky na tel.č.: 0903 452 900 (pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu a heslo). V cene kupónu pre 1 osobu je zahrnuté: prehliadka Budapešti so sprievodcom, preprava luxusným vozidlom značky Mercedes, sprievodca v autobuse,návšteva festivalu Mangalice. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900