Omamná vôňa a krása perníkových chalúpok na výstave v kláštore Zwettl a advent na zámku Grafenegg

Zájazd na výstavu perníkových chalúpok a na zámok Grafenegg pre 1 osobu

Nezabudnuteľná návšteva najkrajšej výstavy perníkových chalúpok v Európe a vianočných trhov na romantickom zámku Grafenegg vrátane autobusovej dopravy a sprievodcu.

Zájazd na výstavu perníkových chalúpok a na zámok Grafenegg pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Advent je v Rakúsku veľkým sviatkom...

Viete si predstaviť Vianoce bez škoricovo-medovej vône perníkov? Ak nie, hor sa na výlet! V Rakúsku sa, podobne ako u nás, nevedia nabažiť tejto klasickej sviatočnej pochúťky a predbiehajú sa v krajšej, detailnejšej a rozprávkovejšej výzdobe. Celé toto úsilie si budete môcť prezrieť na jedinečnej výstave perníkových chalúpok v kláštore Zwettl. Ak budete dobre počúvať, dozviete sa ako vlastne tradícia týchto nádherných "obydlí z perníka" vznikla. Po výstave sa presuniete na zámok Grafenegg, kde bude viac ako 150 predajcov a vystavovateľov ponúkať tradičné vianočné dekorácie, tipy na darčeky či pochúťky. Predvianočné prípravy nikam neujdú, ale adventné zážitky z Dolného Rakúska si môžete užiť len počas jedinej decembrovej soboty. Nezmeškajte to. :)

V skratke

  • zľava na jednodňový zájazd do Rakúska 
  • návšteva najkrajšej výstavy perníkových chalúpok v Európe
  • oboznámite sa s históriou perníkových chalúpok a domčekov
  • návšteva vianočných trhov na zámku Grafenegg s viac ako 150 vystavovateľmi
  • autobusová doprava a služby skúseného sprievodcu
  • program zájazdu nájdete tu

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. V cene nie sú zahrnuté ceny vstupného na výstavu a zámok. Príplatok za nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava - 3 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

autobusová doprava
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643