Spoznajte hlavné mesto Rakúska, viedenskú ZOO, zámok Schönbrunn a jeho krásne záhrady

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou viedenskej ZOO, zámku Schönbrunn a jeho krásnych záhrad

Navštívte klenot Rakúska. Hlavné mesto Viedeň má čo ponúknuť v každom období. Pozrite si najstaršiu ZOO v Európe i zámok Schönbrunn s nádhernými francúzskymi záhradami.

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou viedenskej ZOO, zámku Schönbrunn a jeho krásnych záhrad

Ostatné varianty ponuky

196x kúpené

Rodinná sobota v metropole Rakúska

Deň vo viedenskej ZOO je zážitkom pre malých i veľkých. Zoznámte sa s tamojšími pandami, ktoré pricestovali až z Číny. Tešia sa na vás tiež nosorožce, slony, hrochy, ľadové medvede, tigre, levy, rôzne druhy opíc a množstvo ďalších roztomilých zvierat. V polárnom pavilóne stretnete tučniaky alebo tulene. Nevynechajte ani dažďový prales, kde nájdete pravú džungľu z Bornea s visiacimi netopiermi. Zoologická záhrada bola vyhlásená za najlepšiu ZOO v Európe.

Kto bude mať záujem, môže navštíviť aj zámok Schönbrunn, bývalé letné sídlo Habsburgovcov, ktoré patrí k najnavštevovanejším miestam Viedne. Lákadlom sú i nádherné francúzske záhrady, ktoré zámok obklopujú. Okolitý park ukrýva i labyrint, palmový skleník, detské múzeum a oranžériu.  Ak by ste boli unavení, môžete nastúpiť na vláčik a povoziť sa po celom zámockom areáli.

V skratke

  • zľava na celodenný zájazd do Viedne pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • možnosť prehliadky ZOO, zámockého areálu v Schönbrunne a jeho záhrad
  • služby skúseného sprievodcu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • super tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK po kliknutí na odkaz "Uplatnenie kupónu": www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643