To najkrajšie z Rakúska - najlepšia ZOO v Európe, zámok Schönbrunn a nádherné francúzske záhrady

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou viedenskej ZOO, zámku Schönbrunn a jeho krásnych záhrad

Zájazd s CK Prima Travel do viedenskej ZOO, prehliadky zámku, Schönbrunn s nádhernými francúzskymi záhradami len za 16,90 €! Spoznajte metropolu Rakúska

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou viedenskej ZOO, zámku Schönbrunn a jeho krásnych záhrad

Ostatné varianty ponuky

19x kúpené

Jedinečná viedenská sobota!

Prežite naozaj zážitkami nabitú sobotu. Počas jedného dňa spoznáte klenoty rakúskej metropoly. Navštívite najlepšiu zoologickú záhradu v Európe. Uvidíte skutočné čínske pandy, nosorožce, slony, hrochy, ľadové medvede, tigre, levy, rôzne druhy opíc a množstvo ďalších roztomilých zvierat. V polárnom pavilóne stretnete tučniaky alebo tulene. Nevynecháte ani dažďový prales, kde nájdete pravú džungľu z Bornea s visiacimi netopiermi.

Ako príjemné zakončenie dňa navštívite zámok Schönbrunn s jeho nádhernými francúzskymi záhradami, ktoré ho obklopujú. Zámocký park ukrýva i labyrint, palmový skleník, detské múzeum a oranžériu. Ak by ste boli unavení, môžete nastúpiť na vláčik a povoziť sa po celom zámockom areáli.

V skratke

  • zľava na celodenný zájazd do Viedne pre 1 osobu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • možnosť prehliadky ZOO, zámockého areálu v Schönbrunne a jeho záhrad
  • služby skúseného sprievodcu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • super tip na darček

 

Viedeň

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK po kliknutí na odkaz "Uplatnenie kupónu": www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643