Predvianočná Viedeň: rozprávkovo krásne trhy, skvelý punč a návšteva čokoládovne

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou čokoládovne

Vianočná atmosféra, chutný punč, nádherná výzdoba, stánky s originálnymi darčekmi pre vašich milovaných a ešte aj návšteva čokoládovne. To všetko zažijete na predvianočnom zájazde do Viedne.

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou čokoládovne

Zájazd do Viedne pre 1 osobu s návštevou čokoládovne 25,50

Cena: 17,90 €

Ligotavý advent a čokoláda

Vysvietená výzdoba, vôňa výdatnej večere, varené vínko, vzorované vločky a vydekorované vystavené výmysly vám vyčaria veľkolepý vianočný víkend vo Viedni. Advent v metropole Rakúska je zážitkom, ktorý bezpochyby patrí k predvianočnému času tak, ako sladkosti k Vianociam. Upratovanie i pečenie počká! Vyberte sa s CK Prima Travel na zájazd na svetoznáme vianočné trhy. Čaká vás aj prehliadka najznámejších pamätihodností mesta, ktorá bude znamenitým zážitkom, keďže viedenská radnica na svetelnej výzdobe rozhodne nešetrí. Maškrtníci si užijú zastávku v čokoládovni Hauswirth spojenú s ochutnávkou. Navyše - punču či vínka si môžete dopriať koľko chcete, odšoféruje to za vás vodič autobusu. Vidíme sa vo vianočnej Viedni!

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Viedne pre 1 osobu
  • prehliadka mesta, návšteva vianočných trhov a čokoládovne
  • jedinečná vianočná atmosféra a krásna výzdoba
  • autobusová doprava
  • služby skúseného sprievodcu
  • program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK po kliknutí na odkaz "Uplatnenie kupónu": www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu je zahrnuté: doprava luxusným autobusom, prehliadka Viedne, služby sprievodcu, poistenie insolventnosti CK.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643