Nechajte sa uniesť nádherou vianočného Salzburgu, dedinky Hallstatt či jazera Wolfgangsee

Zájazd do vianočného Salzburgu s návštevou dedinky Hallstatt a jazera Woflgangsee pre 1 osobu

Nasadnite do autobusu, ktorý vás odvezie za najkrajšími vianočnými mestami Rakúska. Vychutnajte si Salzburg, Hallstatt či jazero Wolfgangsee s plávajúcim adventným lampášom

Zájazd do vianočného Salzburgu s návštevou dedinky Hallstatt a jazera Woflgangsee pre 1 osobu

Zájazd do vianočného Salzburgu s návštevou dedinky Hallstatt a jazera Woflgangsee pre 1 osobu 169

Cena: 109 €

Adventný zraz v Salzburgu

Mozart sa síce skladaniu kolied príliš nevenoval, no jeho rodné mesto ním počas Adventu žije aj napriek tomu. Príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči, uši i jazyk. Vianočné trhy v Salzburgu totiž ponúkajú množstvo maškŕt, ktoré nikde inde nenájdete. Jednou z nich sú aj slávne Mozartove gule - tie pravé nájdete jedine tu. Tento slávny skladateľ je v Salzburgu, alebo po slovensky "Soľnohrade", doslova všadeprítomný. Preto celkom iste príde vhod zastávka v pokojnej dedinke Hallstatt, ktorá je považovaná za najkrajšiu v Európe ale i plavba po jazere Wolfgangsee, z ktorej si odnesiete nádherné zážitky. Nad tunajším Adventom totiž bdie až 19 metrový plávajúci lampáš. Dajte si predvianočný zraz v Salzburgu a obohaťte svoje vyčkávanie na najkrajšie sviatky v roku o neopakovateľné momenty.

V skratke

  • zľava na predvianočný 2-dňový zájazd do Salzburgu
  • vianočná atmosféra prekrásnej dedinky Hallstatt
  • množstvo gastrošpecialít na vianočných trhoch
  • 19-metrový lampáš na jazere jazere Wolgangsee
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • ubytovanie v hoteli s raňajkami
  • pozrite si kompletný program zájazdu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava - 8 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. Povinný príplatok 5 €/osoba za prenájom audio guidov. Príplatok za samostatnú izbu 25 €/osoba. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643