Adventný Norimberg: Navštívte najkrajšie trhy v Nemecku a mesto Vianoc Rothenburg

Zájazd do vianočného Norimbergu pre 1 osobu

Užite si Advent na nemecký spôsob priamo v hlavnom meste Vianoc. Navštívte vysvietený Norimberg a bavorské mestečko Rothenburg, kde sú Vianoce 365 dní v roku.

Zájazd do vianočného Norimbergu pre 1 osobu

Hlavné mesto Vianoc v Nemecku

Ľahké raňajky, celodenné prípravy za prítomnosti elektrizujúceho vzrušenia, na večeru kapor so šalátom a potom vytúžené rozbaľovanie darčekov. Vedeli by ste si predstaviť Vianoce hoci aj každý deň? V tom prípade, by ste nemali vynechať návštevu Rothenburgu, v ktorom sú najkrajšie sviatky v roku celých 365 dní. Presnejšie, v tunajšom Múzeu Vianoc, kde nájdete viac ako 30 000 ozdôb, celoročne rozsvietený stromček a dozviete sa niečo aj o tradíciách a zvykoch z minulosti. Druhý deň zájazd navštívite najkrajšie adventné trhy v Nemecku v Norimbergu, kde si pochutíte na pečenej krkovičke, tradičných klobáskach či zemiakových plackách, ktoré sú podávané na sladko s jablkovým pyré alebo tvarohom. Spoľahnite sa na nemeckú precíznosť a tešte sa na perfektné zážitky z Bavorska.

V skratke

  • zľava na zájazd do Norimbergu
  • vianočné trhy, ktoré sú považované za najkrajšie v Nemecku
  • prehliadka mesta so sprievodcom
  • návšteva stredovekého bavorského mestečka Rothenburg
  • možnosť navštíviť múzeum Vianoc
  • pozrite si kompletný program zájazdu

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Sereď, Nitra, Trnava: 8 €/osoba, Bratislava -  bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

1 x hotelové ubytovanie

1 x raňajky

autobusová doprava

služby sprievodcu

poistenie insolventnosti CK

prehliadka Norimbergu

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643