Vianočné trhy s ľadovým betlehemom v Grazi

Zájazd do vianočného Grazu pre 1 osobu

Magická atmosféra vianočných trhov v Grazi spolu s prehliadkou mesta a unikátnym ľadovým betlehemom na vás čaká na jednodňovom zájazde s CK Prima travel.

Zájazd do vianočného Grazu pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

22x kúpené

Vianočná nálada na každom kroku

Rakúsko má nové hlavné mesto! Aspoň pokiaľ ide o Advent  - práve Graz sa totiž pýši titulom hlavné mesto Adventu v krajine. Chcete vidieť ako to tam vyzerá? Predstavte si vysvietený kolotoč, remeselné výrobky, hračky na detskom trhu, vianočné pečivo, dekorácie, víno, punč, štajerské špeciality... Verte, že akákoľvek bola vaša predstava, skutočnosť bude ešte oveľa krajšia. Hlavnou dominantou tamojších vianočných trhov býva už vyše 20 rokov betlehem vytesaný z viac ako 50 ton ľadu. Netreba zabúdať ani na nádherné historické budovy v centre a Hodinovú vežu. Príďte si vychutnať atmosféru najkrajších sviatkov v roku do druhého najväčšieho mesta Rakúska.

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do adventného Grazu pre 1 osobu
  • prehliadka mesta, návšteva vianočných trhov
  • možnosť vidieť unikátny ľadový betlehem
  • jedinečná vianočná atmosféra a krásna výzdoba
  • autobusová doprava
  • služby skúseného sprievodcu


Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Príplatok za nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava - 4 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

Štefánikova 64
949 01 Nitra

 
telefón:
+421 911 331 015
+421 904 344 643