Skvelý program na víkend - návšteva centra Viedne, svetoznámej čokoládovne a jaskynného jazera

Zájazd do Rakúska pre 1 osobu - Čokoládovňa, jaskynné jazero a centrum Viedne - za 19,50€ vrátane dopravy, služieb tech. sprievodcu, batožiny do 25 kg a zákonného poistenia

Vyrazte do Viedne, prehliadnite si jej historické centrum, navštívte čokoládovňu a jaskynné jazero až 60 m pod zemou. Zájazd vrátane dopravy, sprievodcu a zákonného poistenia len za 19,50€!

Zájazd do Rakúska pre 1 osobu - Čokoládovňa, jaskynné jazero a centrum Viedne - za 19,50€ vrátane dopravy, služieb tech. sprievodcu, batožiny do 25 kg a zákonného poistenia

Ostatné varianty ponuky

16x kúpené

Jeden skvelý deň v Rakúsku...

Nenuďte sa doma cez víkend a poďte s nami a s CK Toyo-travel zažiť skvelé dobrodružstvo! Navštívite čokoládovňu Hauswirth vo Viedni, ktorá je svojimi čokoládovými výrobkami známa po celom svete. Po skvelej mašktre sa presuniete do podzemia! Jaskyňa Hinterbrühl totiž vo svojich útrobách (60 m pod zemským povrchom) ukrýva najväčšie podzemné jazero v Európe. Kochať sa budete môcť čarovnou hrou svetla a farebných odleskov od vodnej hladiny, ktorá vo vás zanechá nezabudnuteľný dojem! Deň zakončíte návštevou svetového dedičstva UNESCO - historického centra Viedne! 

Jednoducho nadupaná nezabudnuteľná sobota...

V skratke

  • zľava pre 1 osobu na celodenný zájazd do Viedne
  • návšteva svetoznámej čokoládovne a najväčšieho podzemného jazera v Európe
  • prehliadka historického centra Viedne
  • komfortné cestovanie autobusom
  • príjemná atmosféra a osobný až priateľský prístup ku klientom
  • v cene zákonné poistenie

 

Viedeň

Informácie

Obsadenosť termínov si overujete priamo v CK Toyo Travel, ktorá zájazd organizuje. Nutnosť rezervácie termínu vopred na tel.č.: 0948 385 588, 0948 785 588 alebo na mail: info@toyo-travel.sk, pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Kupóny je potrebné zaslať na info@toyo-travel.sk a následne obdržíte postup dokončenia rezervácie zájazdu v CK. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

TOYO - travel s.r.o.

 

Rovinka 1232
900 41  Rovinka
 
telefón:
0948 385 588
0948 785 588