Prezutie pneumatík vrátane vyváženia kolies v Lamači

Výmena pneumatík na diskoch s vyvážením a kontrolou vozidla

Pripustíte k svojmu auto iba profesionálov? Zariaďte si prezutie pneumatík v obľúbenom Autoservise Riva Plus v bratislavskom Lamači. Pripravte svoje autíčko na zimu!

Výmena pneumatík na diskoch s vyvážením a kontrolou vozidla

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 17,90 do 21,90

47x kúpené

Prezujte v predstihu a bez stresu

S autami je to podobne ako so ženami. Stačí nevhodná obuv a problém je na svete. Kým vyhovieť vašej drahej polovičke môže byť celkom drahý špás, vyhovieť vášmu štvorkolesovému miláčikovi je teraz hračka. Pripravte sa na zimu a využite super ponuku na prezutie letných pneumatík za zimné. V pneuservise a autoservise RIVA PLUS v bratislavskom Lamači vám navyše vyvážia disky a vizuálne skontrolujú stav vášho vozidla. Vyhnite sa návalom v autoservisoch a majte kolesá prezuté ešte predtým, než ortuť teplomera klesne pod nulu. Ušetríte tým kopec starostí sebe aj svojmu autu.

V skratke

  • zľava na výmenu kolies alebo kompletné prezutie pneumatík
  • výmena pneumatík do veľkosti disku 17"
  • prezutie s vyvážením diskov kolies vrátane závaží
  • navyše kompletná vizuálna kontrola vozidla po zimnej prevádzke
  • kvalitný profesionálny servis, rýchly a ústretový personál

Informácie

Rezerváciu je potrebné vykonať telefonicky na konkrétny termín na tel. č.: +421 2 644 620 42 alebo +421 915 151 505. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr 1 týždeň pred koncom platnosti kupónov. Akcia sa vzťahuje len na veľkosti kolies 13" až 17". Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Doplatky (platia sa na mieste): disky s rozmermi od 18" až 20": 8 €, vozidlá typu SUV a VAN: 8 €, doplatok za vyváženie plechových kolies pri použití vyvažovacieho materiálu nad 100 g: 4 €, doplatok za vyváženie hliníkových diskov pri použití vyvažovacieho materiálu nad 100 g: 4 €.

V cene kupónu je zahrnuté:

demontáž kolies z osi

montáž kolies na os

vyváženie kolies

vizuálna kontrola vozidla

100g vyvažovacieho materiálu

Poskytovateľ