Výklad kariet od obľúbenej veštice Adriany

Výklad kariet pre 1 osobu

Odhaľte svoju budúcnosť vďaka výkladu kariet len za 10,90 € od skúsenej veštice Adriany. Možnosť veštenia osobne alebo cez e-mail.

Výklad kariet pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

102x kúpené

Nájdite odpovede na svoje otázky

Nedá vám spávať určitý problém, čaká vás dôležité rozhodnutie a nie ste si istí, či bude správne? Nechajte si poradiť od veštice Adriany, ktorá vám vďaka výkladu kariet odpovie na vaše otázky o vašom vzťahu, práci či rodine. Pretože šťastie praje pripraveným a informovaným!

V skratke

  • zľava na veštenie od veštice Adriany
  • veštenie pozostáva z výkladu kariet 
  • možnosť veštenia osobne v Prešove alebo cez e-mail
  • príležitosť k nájdeniu odpovedí na vaše otázky prostredníctvom skúsenej veštice

 

Informácie

Možnosť veštenia osobne v Prešove alebo cez e-mail: info@ezo-opal.sk. V prípade, že si zvolíte veštenie prostredníctvom e-mailu, je potrebné uviesť vaše krstné meno, dátum narodenia, kód kupónu a heslo z kupónu,  váš e-mail. V prípade záujmu o veštenie osobne v Prešove je po obdržaní kupónu nutné objednať sa cez e-mail info@ezo-opal.sk alebo na tel. č: 0915 846 442. Pri e-mailovom veštení je dodanie rozboru do 2 pracovných dní. V prípade záujmu o osobnú veštbu je potrebné si termín rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Pri nedostavení sa na dohodnuté stretnutie a neohlásení sa vopred kupón stráca svoju hodnotu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti kupón stráca svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Numerologička Adriana

 
Slovenská 69 (2. poschodie)
080 01 Prešov
 
telefón:
0915 846 442