Výhrevná podložka a chránič na matrac v jednom s pozitívnymi účinkami na vaše zdravie. Na výber 2 veľkosti + pohlcovač pachov KLIN-TEC ako darček

Vyhrievacia podložka na matrac (90 x 200 cm) s darčekom

Praktická vyhrievacia podložka na matrac zlepšuje kvalitu spánku, zdravie, šetrí životné prostredie i vašu peňaženku. Dostupná v 2 rozmeroch. Na výber i kupón s darčekom.

Vyhrievacia podložka na matrac (90 x 200 cm) s darčekom

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 9,90 do 23,90

21x kúpené
Vyhrievacia podložka na matrac (60 x 120 cm) 67%
Vyhrievacia podložka na matrac (90 x 200 cm) s darčekom 60%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 5€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Skvelé riešenie pre večne zimomravých

Keď vám naskakujú zimomriavky od radosti, či od úžasu, pokojne si ich užívajte koľko chcete. Ak však mávate zimomriavky od zimy, je na čase siahnuť po moderných výdobytkoch a zatočiť s chladom v posteli. Vyhrievacia podložka na matrac vyrieši vaše problémy s uzimenými rukami či nohami. Pracuje s uhlíkovými časticami, ktoré absorbujú teplo vyžarované z ľudského tela, ktoré premení na infračervené žiarenie. Toto žiarenie má okrem zahrievania i ďalšie skvelé účinky na ľudský organizmus: posilňuje imunitu, zlepšuje krvný obeh či zmierňuje bolesť svalov a kĺbov. Okrem toho je aj ekologická - nepotrebuje elektrickú energiu, čím vám i ušetrí náklady na kúrenie. Nedajte zime šancu a spite sladko. :)

V skratke

  • zľava na vyhrievaciu podložku na matrac
  • slúži zároveň aj ako chránič matracu
  • dostupná v dvoch veľkostiach 
  • je bezpečná, ekologická
  • skvelé účinky na vaše zdravie
  • šetrí vaše účty za kúrenie
  • k väčšej veľkosti aj praktický darček

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 5 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Tovar bude doručený kuriérom. Pri objednávke 2 a viac kupónov vyhrievacích podložiek v rozmere 200 x 90 cm dostanete vždy len 1 darček. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Weltfit, s.r.o.

 

telefón:
+421 911 295 859