Výhodný balíček iba pre vás: kvalitné víno Primitivo Òtre 0,7 l a napínavá kniha z mediálneho prostredia Šelmy a hyeny (Peter Tigrov)

Výhodný balíček: fľaša vína Otre Primitivo 0,7 l a detektívka Šelmy a hyeny

Viete oceniť pohárik dobrého červeného vína? Ochutnajte Primitivo Òtre, ktoré sa podáva aj v 1. triede British Airways. Pribalíme vám k nemu aj napínavú knihu Šelmy a hyeny od Petra Tigrova.

Výhodný balíček: fľaša vína Otre Primitivo 0,7 l a detektívka Šelmy a hyeny

Ostatné varianty ponuky

8x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,95€ alebo zadarmo pri objednávke nad 40 €

(u vás za 1 pracovný deň)

Osobný odber

Zadarmo
Kamenné námestie
Dunajská 4
Bratislava, 811 08

Oddych = kniha + pohárik dobrého červeného

Kniha a pohár vínka, to je nenahraditeľná kombinácia. Preto sme pre vás pripravili špeciálny balíček s dobrým čítaním a ešte lepším pitím. Vyskúšajte náš mix detektívky z politicko-mediálneho prostredia a talianskeho vína. Primitivo Òtre dozrieva v dubových sudoch, má harmonickú vôňu a chuť. Šelmy a hyeny je pravdivý nezávislý román, ktorý vie zaujať. Novinár-fotograf Kornel Karovič sa v ňom zamieša medzi stoku bratislavskej politiky. Medzi šelmy a hyeny, ktoré bojujú bez pravidiel. Jeho ich hry nezaujímajú, on chce len vedieť kto zabil jeho bývalku... Začítajte sa do príbehu o posledných zvyškoch demokracie na Slovensku s pohárom dobrého červeného!

V skratke

  • zľava na výhodný balíček vína a knihy
  • 0,7 l fľaša červeného vína Primitivo Otre
  • víno ocenené zlatou medailou AWC Vienna
  • kniha Šelmy a Hyeny od Petra Tigrova
  • príbeh z politického a mediálneho prostredia
  • luxusný tip na darček
  • jedná sa o produkt s obsahom alkoholu
  • táto ponuka je určená výhrade osobám starším ako 18 rokov (kuriér má právo pri odovzdávaní balíka preveriť vek preberajúceho)

 

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať. Jedná sa o produkt s obsahom alkoholu. Táto ponuka je určená výhrade osobám starším ako 18 rokov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Tovar EXTRA @ ZaMenej.sk

Dunajská 4 (8. poschodie)
811 08 Bratislava
 
0948 657 595
 
produkty@zamenej.sk