Ultraľahký vreckový ďalekohľad Nikula 6x18 s autofokusom

Vreckový ďalekohľad Nikula 6x18 s autofokusom za 12,90 €

Ultraľahký vreckový ďalekohľad Nikula 6x18 s autofokusom len za 12,90 €. Kvalitný optický systém a ergonomický dizajn. Ideálny pre milovníkov prírody, turistov, športovcov a cestovateľov.

Vreckový ďalekohľad Nikula 6x18 s autofokusom za 12,90 €

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Vaše predĺžené oči

Prekonajte obmedzenia prírody vďaka šikovnému vreckovému ďalekohľadu, ktorý vám pomôže vždy tam, kde nedovidíte. Počas vašich letných výletov a potuliek vám poslúži pri pozorovaní prírodných krás či zvierat, oceníte jeho ľahkú váhu a kvalitný optický systém s autofokusom.

V skratke

  • zľava na vreckový ďalekohľad Nikula 6x18 s autofokusom
  • ultraľahký
  • kvalitný optický systém
  • ergonomický dizajn
  • dodávané s handričkou na optiku a praktickým puzdrom

Informácie

Po obdržaní kupónu potrebná objednávka cez e-shop: http://www.najvec.sk/Ultralahky-vreckovy-dalekohlad-Nikula-6x18-s-autofokusom-d170.htmPostup: zadajte množstvo, kliknite na kúpiť, označte Doprava Slovenskou poštou, označte v Spôsobe platby - Uhradené prostredníctvom zľavového portálu, kliknite na Objednať, v Osobných údajov vpíšte číslo zľavového kupónu a vaše údaje a pre dokončenie kliknite na pokračovať. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.najvec.sk

 

telefón:
+421 911 112 157