Vrchný matrac pre sladký spánok

Vrchný Matrac Visco - rozmer 140x200 cm

Má toho váš matrac za sebou viac ako dosť? Alebo sa návšteva nečakane zdrží až do ďalšieho dňa? Vďaka vrchnému matracu si vykúzlite pohodlie v priebehu sekúnd.

Vrchný Matrac Visco - rozmer 140x200 cm

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 66 do 123

4x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Pohodlie na ešte vyššej úrovni

Občas je trochu lenivý, ale zato má výbornú pamäť. O čom je reč? Predsa o vrchnom matraci Visco, ktorý je vyrobený z tzv. pamäťovej alebo lenivej peny. Stane sa vaším verným spoločníkom nielen v posteli, ale napríklad aj na gauči, kedy zarovná jednotlivé časti a vytvorí zdravú podložku na spanie. Poradí si však aj sám o sebe, keď treba narýchlo ubytovať priateľov či rodinnú návštevu. Matrac Visco je však predovšetkým určený ako ochrana vášho existujúceho matraca a ako obnovujúca podložka, ktorá ho zmäkčí a vyrovná vyležané miesta. Odporúča sa všetkým, ktorým na kvalite spánku záleží, predovšetkým však ľuďom, ktorých trápia bolesti chrbta. Usteľte si na kráľovský spánok i vy! :)

V skratke

  • zľava na vrchný matrac Visco
  • na výber v rôznych rozmeroch
  • obnovujúca podložka, ktorá stlmí nedokonalosti vášho existujúceho matraca
  • poslúži aj ako jednoduchý matrac pre návštevu
  • hrúbka jadra: 5 cm, celková hrúbka: 6 cm
  • je vyrobený z pamäťovej peny
  • súčasťou je aj prateľný antialergickým poťahom so zipsom

 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný na adresu zadávanú pri kupovaní kupónu. V cene nie je zahrnutý doplatok za kuriéra v hodnote 8 € - platí sa pri prebratí tovaru. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Larum trading s.r.o.

 

 
telefón:
 +420 606 077 898