Víkendová romantika v druhom najväčšom rakúskom meste Graz a pri jazere smotánky Wörthersee s CK Prima Travel

Víkendový zájazd rakúsky Graz a jazero Wörthersee pre 1 osobu

Víkendový autobusový zájazd do rakúskeho Grazu a k jazeru Wörthersee len za 109 € so sprievodcom a ubytovaním s raňajkami. Objavte, čím žije druhé najväčšie mesto Rakúska a jazero tamojšej smotánky!

Víkendový zájazd rakúsky Graz a jazero Wörthersee pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

19x kúpené

Objavte Štajersko!

Navštívte hlavné mesto pôžitkov – Graz, ktoré je druhým najväčším mestom Rakúska. Okamžite si vás získa svojou očarujúcou atmosférou, krásnymi pamiatkami a štajerskými špecialitami, ktoré vás budú lákať na každom kroku, či už to budú rozličné domáce tekvicové produkty alebo kvalitné vína. Okrem toho spoznáte i krásy jazera Wörthersee, ktoré majú v obľube miestne i svetové celebrity. Vydať sa na túto cestu sa rozhodne oplatí! :-)

V skratke

  • zľava na víkendový zájazd do Grazu a k jazeru Wörthersee pre 1 osobu
  • jedinečná atmosféra druhého najväčšieho mesta Rakúska a jazera rakúskej a svetovej smotánky
  • prehliadky so sprievodcom
  • autobusová doprava
  • ubytovanie v hoteli s raňajkami

 

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Trnava, Sereď: 8 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643