Vianočná sada s vlastnou fotografiou - nástenné kalendáre, pohľadnice a minikalendáre

Vianočná sada s vlastnou fotografiou - 2x jednostranný kalendár formát A3, 8x pohľadnica formát 10x15 cm, 10x vreckový kalendárik formát 9x6 cm

Vianočný set, ktorým okúzlite celú rodinu! Nechajte si vytlačiť nástenný kalendár, vianočné pozdravy a mini kalendár s vašou vlastnou fotografiou a pripomeňte si top momenty roka 2016 aj v roku 2017!

Vianočná sada s vlastnou fotografiou - 2x jednostranný kalendár formát A3, 8x pohľadnica formát 10x15 cm, 10x vreckový kalendárik formát 9x6 cm

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

Zadarmo

(u vás do 2 pracovných dní)

Potešte všetkých členov rodiny

Mesiac čo mesiac, deň čo deň - spríjemnite sebe alebo svojim blízkym každú chvíľu budúceho roka originálnym kalendárom s vašou vlastnou fotografiou. Je vhodný domov i do práce. Ten výnimočný moment, ktorý si budete chcieť pripomínať bude vystavený na obdiv v nadčasovej grafickej šablóne, v ktorej perfektne vynikne. Potešte vašich najmilších originálnym darčekom alebo vianočným pozdravom, ktorý si adresát naisto zapamätá. Vianočná pohľadnica s vlastným motívom je ideálny spôsob ako rodine či priateľom vyjadriť vďaku za uplynulý rok a zaželať krásne sviatky. Vyberte si fotografiu vašej rodiny, domáceho miláčika či špeciálneho momentu, ktorý si radi pripomeniete. Vianočná sada s nástennými kalendármi, pohľadnicami a minikalendármi spraví radosť každému!

V skratke

  • zľava na vianočná sada s vlastnou fotografiou
  • kvalitná tlač a papier
  • nadčasový grafický motív, v ktorom fotografia vynikne
  • v sade sú zahrnuté kalendáre, pohľadnice i minikalendáriky
  • praktický a zároveň osobný darček 

 

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná dodatočná objednávka na e-mail: tlacfoto@tlacfoto.sk, kde uvediete číslo kupónu a heslo, adresu doručenia a telefónne číslo a priložíte fotografiu. Fotografia bude grafičkou prispôsobená na rozmer kalendárov aj pohľadníc. V prípade drobných úprav Vás bude kontaktovať. Po realizovaní objednávky ju už nie je možné zrušiť, nakoľko ide o objednávku realizovanú na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Možnosť osobného odberu na adrese: STUDIOPRINT, Gúgska 66, 940 01 Nové Zámky. Dodacia lehota fotografií do 5 pracovných dní. V prípade uplatnenia kupónu 10 a menej dní pred dátumom ukončenia platnosti kupónu sa môže doba dodania predĺžiť. Zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

STUDIO PRINT

 

Gúgska 66
940 54 Nové Zámky
 
telefón:
+421 908 752 816