Veľkonočná sada pozdravov a minikalendárov s vlastnou fotografiou

Veľkonočná sada s vlastnou fotografiou - 10x pohľadnica formát 10x15 cm + 18x vreckový kalendárik formát 9x6 cm

Veľkonočný set, ktorým okúzlite celú rodinu! Nechajte si vytlačiť originálne pozdravy a mini kalendáre s vašou vlastnou fotografiou a privítajte svatky jari naozaj špeciálne!

Veľkonočná sada s vlastnou fotografiou - 10x pohľadnica formát 10x15 cm + 18x vreckový kalendárik formát 9x6 cm

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

2x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

Zadarmo

(u vás do 2 pracovných dní)

Originálny spôsob ako potešiť celú rodinu

Zavinšujte členom vašej rodiny či známym veselú Veľkú noc vskutku originálnym spôsobom - pohľadnicou s vlastnou fotografiou. Verte, že adresát si takýto pozdrav určite zapamätá. Vyberte si fotografiu vašej rodiny, domáceho miláčika či špeciálneho momentu, ktorý si radi pripomínate. V jednotlivých sadách sú aj minikalendáriky s rovnakým motívom. Nakombinujte si počty podľa svojich potrieb - v ponuke sú až tri varianty tejto hravej veľkonočnej sady. Ukážte všetkým, že papier a vlastnoručne napísaný pozdrav má svoje čaro aj v dobe smartfónov a tabletov. :)

V skratke

  • zľava na veľkonočnú sada pohľadníc a minikalendárikov
  • kvalitná tlač a papier
  • grafický motív, v ktorom fotografia vynikne
  • originálny spôsob ako zavinšovať veselé veľkonočné sviatky 

 

 

 

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná dodatočná objednávka na e-mail: tlacfoto@tlacfoto.sk, kde uvediete číslo kupónu a heslo, adresu doručenia a telefónne číslo a priložíte fotografiu. Fotografia bude grafičkou prispôsobená na formát kalendárov aj pohľadníc. V prípade drobných úprav Vás bude kontaktovať. Po realizovaní objednávky ju už nie je možné zrušiť, nakoľko ide o objednávku realizovanú na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Možnosť osobného odberu na adrese: STUDIOPRINT, Žerotínova bašta č. 2, 940 02 Nové Zámky. Dodacia lehota fotografií do 4 pracovných dní. Zľavu nie je možné kombinovať s akoukoľvek inou zľavou. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

STUDIO PRINT

 

Žerotínova bašta č.2
940 02 Nové Zámky
 
telefón:
+421 908 752 816