Návšteva Salzburgu a Hallstattu s možnosťou plavby po jazere Wolfgangsee - 2-dňový zájazd počas Veľkej noci

Veľká noc v Salzburgu - 2 dňový zájazd pre 1 osobu

Strávte veľkonočné sviatky v meste Mozarta - Salzburgu a nechajte sa očariť nádhernou prírodou počas plavby po rieke Wolfgangsee. To všetko v rámci 2-dňového zájazdu len za 109 € s CK Prima Travel.

Veľká noc v Salzburgu - 2 dňový zájazd pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

9x kúpené

Šibačka pod Alpami

Ak nepatríte k milovníkom či milovníčkam tradičných veľkonočných zvykov, odskočte si do susedného Rakúska! Negarantujeme síce, že si vás šibačka nenájde aj tam, ale na programe budú aj lákavejšie atrakcie. CK Prima Travel vás počas týchto sviatkov vezme na výlet do jednej z najkrajších dediniek sveta - Hallstattu, uvidíte nádherný Salzburg, mesto s množstvom historických pamiatok, kde sa okrem iného narodil aj Mozart, a krásy alpskej prírody si budete môcť vychutnať počas hodinovej plavby po jazere Wolfgangsee.

V skratke

  • zľava na 2-dňový zájazd do Salzburgu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami
  • služby skúseného sprievodcu
  • prehliadky podľa programu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • super tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón uplatniť v cestovnej kancelárii. Kupón je nutné uplatniť  IHNEĎ po obdržaní zaregistrovaním sa na zájazd. Zaregistrovať sa môžete na stránke CK www.primatravel.sk po kliknutí na odkaz ,,Uplatnenie kupónu(do poznámky napíšte nástupné miesto, či si želáte miestenku, komplexné cestovné poistenie a jednolôžkovú izbu). Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643