Valentínska romantika v luxusnom Hoteli Kormorán****!

Valentínsky pobyt na 2 dni (1 noc) pre 2 osoby

Valentínsky pobyt v Hoteli Kormorán**** pre dvojicu len za 109 €. Romantickú atmosféru umocní romanticky vyzdobená izba, nádherný darček pre dámu či fantastická večera!

Valentínsky pobyt na 2 dni (1 noc) pre 2 osoby

Ostatné varianty ponuky

3x kúpené

Valentínska ponuka, ktorá sa neodmieta!

Nechajte sa unášať počas valentínskeho víkendu na vlnách lásky vo vychýrenom Hoteli Kormorán****, ktorý sa nachádza na brehu Dunaja. Len 20 km od Bratislavy vás nadchne romanticky vyzdobená izba, fantastická valentínska trojchodová večera, wellness a živá hudba. Ako spomienku na vaše medové dni dostate aj spoločnú fotografiu a dámu zaručene poteší nádherný šperk podľa vlastného výberu na mieste. 

V skratke

  • zľava na 2-dňový valentínsky pobyt v Hoteli Kormorán**** v Šamoríne - Čilistove
  • romantická výzdoba hotelu
  • ubytovanie v tichom prostredí na brehu Dunaja v blízkosti Bratislavy
  • výborné raňajky a romantická večera pri sviečkach
  • darček pre dámu formou nádherného šperku
  • vstup do wellness, fitness či nočné kúpanie

 

Informácie

Pred zakúpením kupónu odporúčame overiť si dostupnosť termínov priamo v Hoteli Kormorán****, ktorý pobyt poskytuje. Potrebná rezervácia vopred na tel. čísle: +421 31 5909 100 alebo cez e-mail: info@hotelkormoran.sk. Potrebná rezervácia vopred aj na masáže. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu v danom termíne. Zrušenie pobytu je nutné oznámiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť. Kupón je možné uplatniť na pobyt od 13.2.2016 do 14.2.2016. Check in od 14:00 hod., check out do 15:00 hod. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Hotel Kormorán****

 

Pri hrádzi 33
931 01 Šamorín - Čilistov
 
Telefón
+421 31 5909 100