Univerzálny držiak do auta na telefón či GPS

Univerzálny držiak do auta GRIPGO za 5,49 €

Univerzálny držiak do auta GRIPGO iba za 5,49 € pre váš telefón, GPS či inú elektroniku. Doplnok, ktorý sa zíde každému motoristovi!

Univerzálny držiak do auta GRIPGO za 5,49 €

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Skvelý pomocník do každého vozidla

Uľahčite si vaše cestovanie autom vďaka praktickej pomôcke - univerzálnemu držiaku do auta GRIPGO, ktorý oceníte, ak nemáte v aute nainštalovanú navigáciu, alebo vám mobil stále lieta kade-tade po aute. Držiak môžete pripevniť na čelné sklo, palubnú dosku, bočné i strešné okno. Jeho výkyvné rameno a kĺb vám umožnia úpravu pohľadu pre rôzne uhly.

 

Držiak

V skratke

  • zľava na univerzálny držiak do auta GRIPGO
  • špeciálny priľnavý povrch na gélovej podložke
  • bezpečne drží akýkoľvek telefón, GPS alebo elektronické zariadenie
  • jednoduché nasadenie a odobranie
  • lepiaca plocha nezanecháva žiadne zvyšky
  • jednoduchá údržba vodou a vlhkou handričkou
  • dĺžka ramena 6 cm

 

Držiak

Držiak

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné vytvoriť dodatočnú objednávku na adrese: http://www.webareal.sk/domacepotreby/eshop/21-1-AUTO-MOTO-CYKLO/0/5/1241-Drziak-GRIPGO-na-telefon-do-auta (zadajte počet kusov, kliknite na „Kúpiť“, vyplňte údaje pre doručenie, do poznámky napíšte číslo kupónu a heslo a dokončite objednávku). V jednej objednávke môžete uplatniť aj viacero kupónov (do poznámky je potrebné vpísať všetky čísla a heslá kupónov), faktúra vám bude vystavená v pôvodnej cene, vy však už nič neplatíte, len čakáte na tovar. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 2 € sa automaticky pripočítalo k cene pri kupovaní kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.