Rakúsko: Zájazd do prekrásneho údolia Wachau s návštevou tajomného benediktínskeho kláštora v Melku

Údolie Wachau: Krems an der Donau, Dürstein, Melk: 1-dňový zájazd pre 1 osobu

Navštívte krásy očarujúceho údolia Wachau v Dolnom Rakúsku. Tajomné opátstvo Beneditkínov v Melku, hrad v meste Dürstein, či nádherné historické centrum vinárskeho mestečka Krems v jedinom dni!

Údolie Wachau: Krems an der Donau, Dürstein, Melk: 1-dňový zájazd pre 1 osobu

Magický kúsok zeme

Zaoblené pahorky, nekonečné vinice a množstvo historických pamiatok, z ktorých mnohé patria na zoznam UNESCO - to všetko nájdete v Údolí Wachau. Tunajší úsek Dunaja vytvára čarokrásny región, ktorý stojí za to navštíviť. Budete mať možnosť prejsť sa historickým centrom mesta Krems an der Donau so zaujímavými múzeami a kaviarničkami, odtiaľ zamierite do stredovekého mestečka Dürstein s hradom, na ktorom bol väznený sám kráľ Richard I. Levie Srdce. Vrcholom jednodňového zájazdu však bezpochyby bude vzácny barokový kláštor benediktínov v Melku, ktorý vo svojej knižnici ukrýva až 100 tisíc zväzkov písomností. Prežite skvelý deň, ako stvorený pre milovníkov histórie!

V skratke

  • zľava na 1-dňový autobusový zájazd do Rakúska
  • množstvo múzeí v meste Krems an der Donau
  • návšteva benediktínskeho kláštora v Melku
  • skúsený sprievodca
  • kompletný program zájazdu nájdete tu

Informácie

Potrebná rezervácia e-mailom na: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900 alebo 0903 245 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. V cene kupónu nie je zahrnuté vstupné v rámci programu.

V cene kupónu je zahrnuté:

doprava autobusom značky Mercedes

sprievodca počas zájazdu

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900