Relax s raňajkami, masážou či privátnym wellness v Chalupe Sofie na Českomoravskej vrchovine

Ubytovanie pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s raňajkami

Relaxačný pobyt u západných susedov pre 2 osoby v Chalupe Sofie na Vysočine s raňajkami, privátnou vírivkou a saunou a ďalšími aktivitami. Dlhá platnosť kupónov až do polovice decembra 2021!

Ubytovanie pre 2 osoby na 3 dni (2 noci) s raňajkami

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 59 do 175

Preskúmajte oblasť Vysočiny

Poďte si oddýchnuť do krásnej prírody Vysočiny, ktorú nájdete u našich západných susedov na pol ceste medzi Brnom a Prahou. Využite našu ponuku na pobyt uprostred prírody a vychutnajte si božský pokoj v nádhernom kraji. V Chalupe Sofie si dokonale oddýchnete a načerpáte novú energiu. Čaká na vás pohodlné ubytovanie v zrekonštruovaných izbách, chutné raňajky, masáž a privátny wellness s vírivkou a saunou. V okolí nájdete množstvo historických pamiatok a taktiež množstvo turistických či cyklistických trás na rozhraní Žďárskych vrchov a Železných hor. Vydajte sa sem relaxovať, objavovať neznáme miesta alebo prežiť parádnu aktívnu dovolenku počas všetkých ročných období s dlhou platnosťou kupónov!

V skratke

  • zľava na pobyt na 3 až 7 dní pre dvoch v Chalupe Sofie na Vysočine
  • raňajky v cene pobytu
  • privátna sauna a vírivka pre dvoch
  • masáž pre dvoch
  • možnosť pobytu s domácim miláčikom
  • možnosť využitia množstva aktivít priamo v penzióne alebo v blízkom okolí
  • nádherná príroda kraja Vysočina

Informácie

Po zakúpení kupónu si pobyt rezervujte výlučne e-mailom na chalupasofie@seznam.cz, pri rezervácii uveďte číslo vášho kupónu. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Na procedúry je potrebné vytvoriť si rezerváciu, informujte sa o tom pri vytváraní rezervácie na pobyt. 15-minútová masáž môže byť vymenená za inú procedúru podľa ponuky alebo na strane ubytovacieho zariadenia za konzumáciu podľa ponuky. Možné príplatky: doplatok za dieťa do 2,99 r.: 100 Kč/noc + využitie detského kútika (bez nároku na stravu a posteľ), doplatok za dieťa do 11,99 r.: 350 Kč/noc (v cene je prístelka a raňajky, bez nároku na procedúry vírivka, masáž a sauna), doplatok za dieťa od 12 rokov: 600 Kč/pobyt  (v cene je prístelka a raňajky, bez nároku na procedúry vírivka, masáž a sauna), rekreačný poplatok: 15 Kč/osoba/deň, poplatok za záverečné upratovanie: 50 Kč/izba, poplatok za energie: 30 Kč/osoba/deň, poplatok za víkend a sviatok: 100 Kč/osoba/noc, sezónny príplatok (1.6. - 30.9.2019): 100 Kč/osoba/noc. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Nástup na pobyt možný iba medzi 15:00 a 17:00 hod. (iný termín za príplatok 99 Kč, po predchádzajúcej dohode), inak rezervácia prepadá a opustenie izieb do 9:30 hod.

V cene kupónu je zahrnuté:

ubytovanie podľa zvoleného variantu kupónu

raňajky formou bufetu

privátna vírivka a sauna na 3 hod. pre dvoch

15 min. masáž pre dvoch

využitie mini biliardu, mini stolného futbalu a obecného ihriska na loptové hry

wifi a parkovanie zdarma

Poskytovateľ

Chalupa Sofie

Oudoleň 151
582 24, Oudoleň - ČR