Pivo na Prednom Solisku - pripite si s nami a zároveň prispejte na dobrú vec v našich Tatrách

Tričko Pivo Tatry 2020 - veľkosť S (v cene je aj poštovné)

Najvyššie čapované slovenské pivo - pripite si s nami na tentoraz na Prednom Solisku. Prispejte aj vy na opravu turistických chodníkov vo Vysokých Tatrách.

TNP
Tričko Pivo Tatry 2020 - veľkosť S (v cene je aj poštovné)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

15super prispievateľov

Podporíte slovenské pivo a Tatry zároveň?

Stačí si kúpiť jeden či viac našich kupónov a dať si za ne na vrchole Predného Soliska dobré čapované pivečko. Ak sa 22.8. nemôžete do Tatier dostaviť osobne, stále môžete túto zmysluplnú aktivitu podporiť zakúpením kupónu "Pivo doma na gauči". Vaše peniaze budú rovnako použité na dobročinnú akciu v podobe opravy turistických chodníkov v našich krásnych Tatrách.

Naše narodeniny aj tento rok dodatočne oslávime tak, aby boli zaujímavé, originálne a zároveň prínosné. Tento raz to bude už 7. ročník našej akcie "Najvyššie čapované slovenské pivo" a tak ako každoročne je o podujatí informované aj vedenie TANAP-u a Štátne Lesy TANAP-u. Predné Solisko je posledným - po turistickej značke dostupným tatranským vrcholom, takže to vyzerá tak, že nám tým pádom tento rok došli štíty  :)  Asi budeme musieť o rok presunúť cieľ do Nízkych alebo Západných Tatier!

Už tradične vynesieme na svojich chrbtoch pivečko z banskobystrického pivovaru Urpiner, ktorý výborne reprezentuje slovenské pivovary aj na medzinárodných súťažiach a už pravidelne vyhráva za svoje pivá medajly. 

Každý kupón bude zároveň zaradený do súťaže o suveníry z Urpineru, takže ak sa vám nepodarí vychutnať si vrcholové pivko na štíte, budete mať stále šancu vyhrať!

Prečo to celé robíme? Akcia vznikla ako taká spontánna vec partie kamarátov. Uvarila sa nečakane a narýchlo. Do horúcich hláv, ktoré si radi chodíme schladiť do krásnej prírody, sme primiešali trošku nadšenia, chuti po nádherných výhľadoch z tatranských končiarov, chuťové poháriky si vypýtali schladenie v podobe zlatistého chmeľového moku. A keďže nám na našej prírode záleží a neplánujeme bohatnúť predajom piva na štítoch, pridali sme k tomu aj malú dávku dobročinnosti - aby celé podujatie dávalo zmysel aj v tomto smere. Preto je vždy výťažok z akcie venovaný na opravu turistických chodníkov, prístreškov a podobne. Zrazu je z toho piaty ročník, rok čo rok viac a viac ľudí (vo výstupovej čate aj "hostí" a veríme, že sa ani nenazdáme a bude tu okrúhly desiaty ročník, ktorý plánujeme urobiť - tak ako ten premiérový - na Kriváni - symbole Slovenska. No a v neposlednom rade, bolí nas tak trošku srdce, ba niekedy bolí veľmi, keď vidíme, ako sa z našich Tatier vytráca slovenské pivo. Majitelia reštaurácií a chát, asi s vidinou väčšieho zisku, preferujú pivo zo zahraničia. Ešte ak zahraniční hostia sa potom často pýtajú, prečo v slovenských najkrajších horách nemôžu ochutnať domáce pivo. Aj preto nosíme na svojich chrbtoch hore to naše, a všetci sa tak môžu presvedčiť aké je dobré a že do Tatier jednoznačne patrí!  ;)
A ako dostať vrcholové pivečko úplne grátis? Príďte v kroji (nemusí byť kompletný, stačí viditeľné prvky) a načapujeme vám za vašu snahu a odhodlanie. A za to, že si s nami urobíte spoločnú fotku, nech to tam hore žije!  ;)

V skratke

  • najvyššie čapované pivo na Slovensku za symbolické 1 euro!
  • dobročinná akcia na podporu Vysokých Tatier
  • možnosť ochutnať pivo Urpiner - ocenené na viacerých pivných festivaloch
  • svojim dielom môžete prispieť aj vy - či si po pivečko môžete osobne vyšľapať alebo nie
  • ideálne spojenie prírody-pohybu-dobrého piva a podpory našim malým veľhorám
  • všetci, ktorí si v tejto akcii zakúpia kupóny, budú zaradení do súťaže o suveníry Urpiner
  • ak prídete v slovenskom kroji, pijete zadarmo! 

Informácie

Kupón platí len do minúty kedy padnú posledné zásoby piva :)

Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti bude hodnota kupónu použitá na podporu Vysokých Tatier - opravu turistických chodníkov.

Poskytovateľ

Predné Solisko (2093 m n.m.)

 

Vysoké Tatry
Slovensko