Tlač fotografií na kvalitný pololesklý fotopapier - na výber rôzne formáty

Tlač fotografií s rozmerom 30x42 cm (5 kusov)

Mať fotky pekne uložené v počítači, to vôbec nie je in. Vaše najkrajšie spomienky si najlepšie užijete vo vytlačenej podobe. Vyberte si rôzne formáty kvalitných fotografií za TOP cenu.

Tlač fotografií s rozmerom 30x42 cm (5 kusov)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

125x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Dostupné za 5 dní od úhrady

Slovenská pošta

3,60€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Čaro fotografie nezovšednie

Aj vo vašom počítači je kopec fotiek, ktoré ste si pozreli raz-dvakrát a potom ste na ne zabudli? Vdýchnite vašim najkrajším spomienkam život a dajte si ich vytlačiť na kvalitný fotopapier. Zábery z dovolenky, výletov či osláv získate vo formáte, ktorý vydrží aj 100 rokov! Je iba na vás, či si vyberiete klasické rozmery 9x13 a 10x15 cm alebo väčšie fotky s rozmermi až do 30x45 cm. Chyťte sa príležitosti a zvečnite si svoje obľúbené fotky za super cenu! 

V skratke

  • zľava na tlač fotografií
  • kvalitný pololesklý fotopapier 250 g/m2
  • prirodzené farby, bez chemických vylepšení
  • online nahrávanie fotografií - nemusíte sťahovať žiaden program
  • rôzne formáty a počty kusov v balení
  • možný osobný odber Za kasárňou 1, Bratislava

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť objednávku cez online editor pomocou návodu: online.tarawera.sk. Možnosť práce v troch režimoch: „5 klikov“- automatické rozmiestnenie fotografii, „Tvorivý“ a „Fantázia“ – možnosť pridať k fotografiám texty, kliparty a pod. 1. krok Vyberte produkt: Fotografie. 2. krok Vyberte režim (odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia») 3. krok Vyberte rozmer fotografii. 4. krok Nahrajte súbory.
Odporúčame produkt priebežne ukladať po oprave každej fotografie. Návod na použitie online editora https://tarawera.sk/navod-foto. V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári. Ignorujte všetky pripomienky o platbe. SKONTROLUJTE fotografie priamo v online.tarawera.sk zobrazením kontrolného náhľadu. Fotografie dostanete tak, ako ich vidíte v náhľade. Tarawera garantuje najvyššiu kvalitu tlače každej fotografii. Nezabudnite, že rozmer 9×13 cm či 10×15 cm znamená pomer 2:3. Ak sú vaše fotky zachytené v inom pomere a nechcete, aby boli orezané systémom automaticky, orežte si ich vy po nahratí. To znamená, že budete mať plný formát fotografie bez bielych okrajov. Tlač s bielymi okrajmi nie je možná. Možný osobný odber na adrese Za kasárňou 1, Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Tovar vám bude doručený/ bude dostupný k osobnému odberu do 5 dní od vytvorenia platnej objednávky cez online editor.

Poskytovateľ

Tarawera Design

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava

*}