HD obraz na plátne vyrobený z vašej vlastnej fotografie

Tlač fotky na plátno v HD rozmere 40x20 cm - 1 kus

Skrášlite svoj domov nádherným obrazom! Obraz na plátne vyrobený z vašej fotografie aj z mobilu už od 3,50€ premení aj najchladnejší priestor na očarujúce miesto. Na výber 4 rozmery.

Tlač fotky na plátno v HD rozmere 40x20 cm - 1 kus

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 3,50 do 19,90

27x kúpené

Dekorácia, ktorá vás vždy dobre naladí!

Premeňte svoj interiér na čarovný priestor, ktorý dýcha úžasnou energiou vytvorenou z vašich najkrajších chvíľ. Prinášame vám originálny doplnok, vhodný do každej domácnosti alebo kancelárie. Stačí si vybrať najkrajšie momentky z vášho mobilu či foťákaBiLNET s.r.o., vám ich zveční na plátne v rozmere podľa vášho výberu. Zmeníte tak obyčajnú zabudnutú fotografiu na originálny doplnok - obraz na plátne!

V skratke

  • zľava na tlač fotografií + rámovanie
  • odborný personál a kvalitné služby
  • kvalitná tlač na plátno vo vysokom rozlíšení aj z fotografií nafotených mobilom
  • 4 rozmery (SM rozmer 19x19cm a HD rozmery 40x20 cm, 55x30 cm alebo 100x55 cm)
  • darovanie tohto kupónu je vhodné ako netradičný a nápaditý darček

 

Obrazy

Informácie

Kupón platí na 1 obraz vyrobený z vašej fotografie (tlač, napnutie + rám), rozmer podľa počtu kupónov. Potrebná objednávka na stránke: www.eobrazy.sk, vyplníte objednávkový formulár, zvolíte si veľkosť/rozmer, do kolónky Zľavový kupón zadáte číslo resp. čísla kupónov. Tovar sa zasiela na dobierku, cena dobierky je 4€. platí na neobmedzený počet obrazov a uhrádza sa pri preberaní. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ