Tieniaca sieť na balkón alebo oplotenie - v ponuke niekoľko rozmerov

Tieniaca sieť Lighttex90PRO 1,8 x 10 m

Chcete mať doma v záhrade alebo na balkóne trochu súkromia? Zaobstarajte si kvalitnú tieniacu sieť zelenej farby, ktorá perfektne splynie s prostredí a ochráni vás pred zvedavými očami susedov.

Tieniaca sieť Lighttex90PRO 1,8 x 10 m

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 38 variantov.

cena od 3,08 do 128,98

48x kúpené
Spona okrúhla (20 ks) 50%
Spona hranatá (20 ks) 50%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriérom

4,90€

(u vás za 5 dní od úhrady)

Bez zvedavých očí

Chcete si posedieť na terase alebo na balkóne, no prekážajú vám zvedaví okoloidúci či susedia? Zaobstarajte si tieniacu sieť! Jednoducho ju pripevníte na balkónové zábradlie alebo oplotenie okolo vášho pozemku a o súkromie máte postarané! Má príjemnú zelenú farbu, takže výborne splynie s vonkajším prostredím. Sieť využijete aj ako protiveternú ochranu, na tienenie skleníkov či ochranu na lešenie.Vyskúšajte!

V skratke

  • zľava na tieniace siete
  • použitie doma i v stavebníctve
  • na ploty, balkóny
  • protiveterná ochrana

Informácie

Dodatočnú objednávku u poskytovateľa nemusíte vykonávať,  tovar vám bude zaslaný automaticky. Možnosť osobného odberu v predajni (Železiarstvo Klein, Smreková 1, 053 11 Smižany) po predložení platného kupónu. V prípade voľby "zaslanie kuriérom" vám bude tovar doručený kuriérom za poplatok 3,98 €, ktorý sa vám pripočítal automaticky k cene kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Železiarstvo Klein

Smreková 1
053 11 Smižany (okres Spišská Nová Ves)
 
 
0903 604 447

*}