Štýlové a praktické termo tašky pre všetky dobroty

Termo taška Aiqi zelená

Potešte blízkych naozaj praktickým darčekom. Termo taška Aiqi len za 6,90 € vďaka izolačným materiálom udrží vaše potraviny dlhodobo teplé a v lete si vychutnáte dokonalo vychladené drinky.

Termo taška Aiqi zelená

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

24x kúpené
Termo taška Aiqi oranžová 59%
Termo taška Aiqi hnedá 59%
Termo taška Aiqi zelená 59%
Termo taška Aiqi farebná 59%
Termo taška Aiqi ružová 59%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Do zimy aj do tepla

Dámska termo taška Aiqi vďaka izolačnému materiálu udrží vždy tú správnu teplotu vložených potravín. Preto či idete do práce, na nákupy alebo balíte deťom desiatu do školy, všetky dobroty budú stále čerstvé a v takej podobe, v akej ste ich tam vložili. Oceníte ju aj v nadchádzajúcich letných dňoch pri nákupoch, kedy do nej môžete vložiť mrazený tovar. Taška je skladná s množstvom priestoru a vyzerá naozaj štýlovo. Navyše sa vám skvelo zíde ako plážová taška, pretože ten istý efekt platí aj na dokonalo vychladené drinky. :-) Vyberte si jeden z piatich krásnych vzorov!

V skratke

  • zľava na termo tašku Aiqi
  • vhodná pre deti do škôlky, školy, študentov i rodičov
  • pomôže vám s prenosom drobných chladených - mrazených vecí
  • na piknik, výlety, dovolenku
  • veľmi praktická pri cestovaní
  • môžete použiť aj na kozmetiku alebo úschovu opaľovacích prostriedkov na pláži
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: Termo taška Aiqi, vyberte farbu produktu, kliknite na "Kúpiť", do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zásielku. Poštovné a balné v rámci SR 2 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.evelyns.sk

 
telefón:
0948 545 535