Štýlová termo taška pre vždy vychladené dobroty

Termo taška Aiqi hnedá

Termo taška Aiqi udrží vždy tú správnu teplotu vložených potravín. Navyše sa vám zíde aj ako plážová taška, pretože izolačný efekt platí aj na vychladené drinky. Vyberte z 3 vzorov len za 6,90 €!

Termo taška Aiqi hnedá

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

8x kúpené
Termo taška Aiqi hnedá 59%
Termo taška Aiqi oranžová 59%
Termo taška Aiqi zelená 59%

Termo taška Aiqi zelená 16,90 6,90 €

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Vždy vychladený drink a nikdy roztopená čokoláda :-)

Či idete do práce, na nákupy alebo balíte deťom desiatu do školy, oceníte čerstvé dobroty, ktoré nebudú tiecť vplyvom letného počasia. Dámska termo taška Aiqi vďaka izolačnému materiálu udrží správnu teplotu vložených potravín. Neroztečie sa vám čokoláda, neroztopí mrazená zmrzlina a vaše drinky budú perfektne vychladené. Ďalšou výhodou je štýlový dizajn a praktické množstvo priestoru. Neváhajte a zadovážte si tohto praktického pomocníka!

V skratke

  • zľava na termo tašku Aiqi
  • vhodná pre deti do škôlky, školy, študentov i rodičov
  • pomôže vám s prenosom drobných chladených - mrazených vecí
  • na piknik, výlety, dovolenku
  • veľmi praktická pri cestovaní
  • môžete použiť aj na kozmetiku alebo úschovu opaľovacích prostriedkov na pláži
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: Termo taška Aiqi, vyberte farbu produktu, kliknite na "Kúpiť", do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zásielku. Poštovné a balné v rámci SR 2 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.evelyns.sk

 
telefón:
0948 545 535