Magická zábava s tekutým sklom pre malých aj veľkých!

Tekuté sklo

Zahrajte sa s Tekutým sklom len za 5,50 €! Táto magická hračka pre veľkých aj malých robí hotové divy! Naťahuje sa , trhá alebo triešti a v práci je skvelým antistresovým pomocníkom!

Tekuté sklo

Ostatné varianty ponuky

5x kúpené

Transparentný zázrak!

Vynikajúca hračka pre malých aj veľkých, ktorá zabaví na celé hodiny! Hmota zvaná "Tekuté sklo" je priehľadná a dajú sa s ňou stvárať hotové divy!  Sklo je možné roztrhnúť, rozbiť, natiahnuť či zložiť do všemožných patvarov. Tejto hračke sa potešia aj dospeláci, ktorí majú stresu nad hlavu, pretože táto pružná hmota je vynikajúca ako výborný antistres!

V skratke

  • zľava na hračku tekuté sklo
  • bláznivá hračka aj do kancelárie
  • krištáľovo čistá hmota
  • výborný antistres
  • skvelý tip na originálny darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné vyplniť objednávkový formulár na: http://objednavka.info/ (vyplňte všetky potrebné údaje, vyberte zľavový portál ZaMenej.sk, vyberte tovar "Tekuté sklo" a do poznámky uveďte kompletné číslo kupónu). Poštovné a balné vrámci SR 1,70 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí na max. 2 kupóny. V prípade záujmu o zaslanie tovaru do Vianoc je nutné vykonať objednávku cez e-shop najneskôr do 15.12.2015. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Jesenis s.r.o.

 
telefón:
055 202 89 41
(v čase 10:00 - 14:00 hod.)