Kvalitné dámske hodinky značky Quartz a Aiers v zlatej alebo striebornej farbe

Strieborné dámske hodinky AIERS ARS 818

Pri výbere darčeka stavte na klasiku! Strieborné alebo zlaté hodinky Quartz potešia každú dámu. Prvotriedny strojček, jednoduché nastavenie a moderný dizajn z nich robia top darček pre ženu.

Strieborné dámske hodinky AIERS ARS 818

Ostatné varianty ponuky

28x kúpené
Strieborné dámske hodinky AIERS ARS 818 49%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3,60€

(u vás za 7 dní od úhrady)

Na minútu presne

Máte problém dostať sa niekam načas? Potrebujete, aby mal váš deň viac hodín? Nepočítajte minúty, hodinky Quartz a Aiers sa o to postarajú za vás! Nie sú len praktické a presné, ale tiež nadčasové a dizajnové. Vášmu outfitu dodajú potrebný šmrnc, vďaka čomu už nemusíte myslieť na ďalšie doplnky. Kvalitný strojček sa postará o vašu dochvíľnosť 24 hodín denne. Vyberte si dámske hodinky v zlatej alebo striebornej farbe, ktoré vám ustrážia čas za každých okolností!

Ak hľadáte darček pre ženu, ktorým nič nepokazíte, tieto hodinky sú pre vás to pravé! Obdarujte mamu, sestru, manželku či priateľku - úspech máte zaručený!

V skratke

  • zľava na dámske hodinky Quartz alebo Aiers
  • hodinky Quart s remienkom zo zliatiny zlatej farby
  • hodinky Aierts s kovovým remienkom striebornej farby
  • s hodinovým strojčekom značky Quartz
  • jednoduché nastavenie
  • klasika, ktorá neomrzí
  • tip na darček pre každú dámu

Informácie

Dodatočnú objednávku nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 dní od obdržania kupónu na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3,60 € bolo automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 5 kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

UNISON spol. s r.o.

 
+420 498 500 352
+420 603 146 453

*}