Nástenný, stolový alebo plánovací kalendár s vašou vlastnou fotografiou

Stolový kalendár týždenný - S35

Pripomínajte si svoje najkrajšie zábery po celý budúci rok! Nástenný, stolový alebo plánovací kalendár z vašich vlastných fotografií. Vhodné aj ako milý darček.

Stolový kalendár týždenný - S35

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 4,40 do 7,90

53x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Pripomeňte si výnimočné okamihy aj v budúcom roku

Chcete byť hviezdou z kalendára? Nemusíte pre to robiť nič špeciálne - stačí si vybrať z našej ponuky kalendárov v rôznych formátoch a váš sen sa môže stať skutočnosťou. Najkrajšie spomienky na fotografiách z dovolenky si nemusíte nechávať len v počítači či mobile. Na kalendári budú plniť nielen estetickú, ale i praktickú funkciu. Vyberte si vlastný originálny motív. Takýmto darčekom celkom určite potešíte aj vašich blízkych. 

V skratke

  • zľava na kalendáre podľa výberu
  • zdokumentované okamihy v kalendári podľa vášho výberu
  • typy kalendárov: nástenný ročný alebo mesačný, stolový týždenný alebo dvojtýždenný a plánovací kalendár
  • vytvorený z pohodlia vášho domova
  • milý darček pre každého
  • forma objednávania kalendárov v slovenskom jazyku cez stránku www.fotoknihy-mcl.sk

kalendár

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné stiahnuť si do počítača program AlbumMaker na: www.fotoknihy-mcl.sk/kalendare/. Zvoľte typ kalendára a stiahnite si program Album Maker pro Windows „verze pro majitele slevového kupónu“. Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potvrďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu a Zamenej.sk. 1 objednávka = 1 kód kupónu. Spôsob dopravy „Česká pošta – na dobírku“, dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s odkazom na online overenie objednávky. Technická podpora na pomoc s inštaláciou programu na tel. čísle +420 516 116 953. Kalendár vám bude po vyrobení automaticky zaslaný na vami zadanú adresu pri objednávaní kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 3,90 € nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru. Doba dodania je do 14 pracovný dní od potvrdenia objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ