Stavebnice Minecraft, podľa slávnej hry kompatibilné s legom

Stavebnica Lele Minecraft - 172 dielikov

Neviete čo deťom pod stromček? Stavebnicové skladačky nikdy neomrzia ani nevyjdú z módy. Pripravte vašim najmenším parádny darček v štýle Minecraft, s ktorým si užijú kopec zábavy.

Stavebnica Lele Minecraft - 172 dielikov

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 14,90 do 16,90

3x kúpené
Stavebnica Lele Minecraft - 172 dielikov 50%
Stavebnica Bela Minecraft - 219 dielikov 50%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 3€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Kockatý svet

Ak majú vaše deti pocit, že všade vidia kocky, možno to trochu prehnali s hraním Minecraft-u. Alebo majú pred očami kocky stavebnice podľa rovnomennej hry. Stavebnice totiž nikdy neomrzia a nevyjdú z módy. Vyberte si z dvoch variantov tejto skladačky a ukážte vašim deťom, že zábava sa môže odohrávať i mimo tabletu či počítača. Takáto hračka navyše rozvíja kreativitu, logiku, jemnú motoriku a predstavivosť. Súčasťou balenia sú klasické kocky, ale i rôzne postavičky či iné špeciality, ktoré pripomínajú prostredie tejto obľúbenej hry. Prekvapte svoje ratolesti pekným darčekom. :-)

V skratke

  • zľava na stavebnice v štýle Minecraft
  • kompatibilné s legom
  • na výber stavebnica Lele so 172 dielikmi alebo stavebnica Bela s 219 dielikmi
  • súčasťou balenia kocky ale i figúrky z hry
  • tip na darček

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 3 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Preferované druhy dinosaurov uvediete v poznámke - v prípade, že sú skladom vám budú doručené, v opačnom prípade vám budú odoslané náhodné druhy podľa skladových zásob. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Alpha shop s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0911 199 288