Športový pás s úschovným priestorom - elegantná ľadvinka v štyroch trendy farbách.

Športový pás s úschovným priestorom žltý za 6,50€ s poštovným

Praktický športový pás za 6,50€ vrátane poštovného. Nastaviteľný elastický pás, dva úložné priestory uzatvárateľné zipsom na mobil, kľúče, peňaženku, doklady alebo iné drobnosti.

Športový pás s úschovným priestorom žltý za 6,50€ s poštovným

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

470x kúpené

Skvelá pomôcka pre všetkých aktívnych ľudí

Kto chce byť "IN" pri športovaní, turistike, počas výletov alebo na dovolenke, odloží všetky svoje drobnosti do praktického športového pásu, ktorý má dva úložné priestory na zips šikovne schované v tenkom opasku. Budete tak mať voľné ruky a zároveň všetko potrebné so sebou - starostlivo uschované v cool "ľadvinke". Vybrať si môžete zo štyroch trendy farieb za skvelých 6,50€ vrátane poštovného!
 
Športový pás

V skratke

  • zľava platí na športový pás s úschovným priestorom len za 6,50€
  • perfektný doplnok nielen pri športe, ale i na voľný čas
  • úschova tých najdôležitejších vecí: mobil, kľúče, peňaženka, doklady...
  • na výber zo 4 farieb: čierna, modrá, žltá, ružová
  • v cene poštovné a balné v rámci SR

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na: www.evelyns.sk, vyberte produkt, kliknite na "Kúpiť", do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zasielku. Tovar je zasielaný doporučenou zásielkou Slovenskou poštou priebežne podľa objednávok, maximálne však do 14 dní od obdržania objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Evelyns, s.r.o.

 

Smreková 1
010 07 Žilina
 
telefón:
0948 545 535