Kráľovská 130-minútová masáž celého tela a tváre v salóne Danillo

Športová kráľovská VIP masáž s prvkami relax masáže pre 1 osobu (cca 130 min.)

Zažite to najlepšie, čo sa na masáži zažiť dá. Viac ako 2-hodinová celotelová masáž kombinujúca prvky športovej, relaxačnej, ajurvédskej či klasickej s masážou tváre v Bratislave.

Športová kráľovská VIP masáž s prvkami relax masáže pre 1 osobu (cca 130 min.)

Športová kráľovská VIP masáž s prvkami relax masáže pre 1 osobu (cca 130 min.) 55

Cena: 45 €

Masážny zážitok pre náročných

Len si predstavte všetok ten stres, zhon, hektiku, ktorú každodenne zažívate v práci či doma. A teraz si predstavte, že ich všetky zabalíte niekam do vreca a zahodíte kilometre ďaleko. Podobný efekt môže mať napríklad aj masáž. A nie hocijaká, ale rovno kráľovská. Nechajte sa rozmaznať liečivými dotykmi, ktoré vám navrátia pokoj a harmóniu. A okrem toho vás omladia, zbavia bolesti a prekrvia celé telo. Tento VIP balíček obsahuje celotelovú a tvárovú masáž, ktorá kombinuje ajurvédsku, športovú. relaxačnú aj klasickú techniku. Doprajte si viac než dve hodiny dokonalého relaxu v salóne Danillo v Bratislave.

V skratke

  • zľava na kráľovskú masáž trvaní 130 minút
  • pod vedením profesionálneho maséra
  • na uvoľnenie stresu a napätia
  • kombinuje ajurvédsku, športovú, relaxačnú aj klasickú techniku
  • súčasťou je masáž celého tela aj tváre
  • kozmetika značky Herbalife Skin
  • Relax Studio Danilla v bratislavskej Petržalke

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com. Termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Relax Studio Danillo

Hrobákova 1
851 02 Bratislava
+421 919 074 858