Špirálová fotokniha - formáty A5 alebo A4 s počtom strán 32-120

Špirálová fotokniha štvorcová 21,5x21 cm - 80 strán

Počuli ste už o špirálovej fotoknihe? Zmestí sa do nej kooopec spomienok a navyše sa v nej dá perfektne listovať vďaka praktickej špirálovej väzbe. Zostavte si tú svoju ešte dnes!

Špirálová fotokniha štvorcová 21,5x21 cm - 80 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 12 variantov.

cena od 8 do 24,80

15x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 4,35€ za každý 1 kupón

(u vás za 7 dní od úhrady)

Dokonale praktická

Každý z nás má doma zbierku kníh, ktoré sa mu hrdo vynímajú v spálni či v obývačke. Čo keby sa medzi vašimi kúskami ocitol jeden len a len o vás? O tom výlete, čo ste podnikli minulý mesiac. O oslave 50tky, kde sa zbehla celá vaša rodina. O letnej dovolenke, na ktorú ste sa tešili hádam od januára... Zozbierajte svoje TOP fotografie a vyskladajte si z nich originálnu fotoknihu! Špirálová väzba zaručí, že sa vám v nej bude pohodlne listovať. Tak čo, akú knihu si dnes vyrobíte?

V skratke

  • zľava na špirálové fotoknihy
  • vysoko odolné prevedenie
  • kvalitná pevná špirála
  • fotokvalitný papier 200 g/m2
  • obálka s obojstranne laminovaným povrchom
  • rôzne formáty a počty strán
  • možný osobný odber Za kasárňou 1, Bratislava

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť objednávku cez online editor pomocou návodu: online.tarawera.sk. Nie je potrebné nič sťahovať. V programe sú k dispozícii viaceré šablóny fotokníh vytvorené grafikmi, alebo je možne vytvoriť si dizajn fotoknihy podľa vlastnej chuti pomocou množstva pozadí, klipartov, rámčekov a efektov: krok 1. Vyberte produkt: Fotokniha Špirálová, krok 2. Vyberte režim: odporúčame «Tvorivý» alebo «Fantázia» , krok 3. Vyberte formát: podľa kupónu, krok 4. Vyberte dizajn: podľa vašich požiadaviek., Krok 5. Načítajte súbory a tvorite fotoknihu. Krok 6: Pretiahnutím rozmiestnite každú fotografiu na príslušnej stránke fotoknihy. Krok 7: Upravte každú fotografiu podľa vašich predstáv: zväčšiť, otočiť, odstrániť červené oči, dodať text atď. Krok 8: Stlačiť tlačidlo "Objednať produkt".  Odporúčame uložiť produkt a ďalej ukladať po oprave každej stránky. Tu nájdete návod na použitie online editora: https://tarawera.sk/navod-booxter. V priebehu objednania vyberte "Mám zaplatené kupónom" a uveďte číslo a heslo kupónu v komentári. Skontrolujte fotoknihu priamo v online editori zobrazením kontrolného náhľadu. Fotoknihu dostanete tak, ako ju uvidíte v náhľade. Možný osobný odber na adrese Za kasárňou 1, Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu. Tovar vám bude doručený/ bude dostupný k osobnému odberu do 7 dní od vytvorenia platnej objednávky cez online editor.

Poskytovateľ

Tarawera Design

Za kasárňou 1
831 03 Bratislava

*}