Krásne zimné záložky do knihy - na výber z motívov snehovej vločky a anjela. AKCIA 3+1 ZADARMO.

Snehová vločka

Dizajnové kovové záložky do knihy v darčekovej krabičke len za 3,49 €. Vyberte z 2 krásnych motívov a potešte vášho blízkeho vášnivého čitateľa! Akcia 3+1 Zadarmo.

Snehová vločka

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

61x kúpené
Kovová záložka do knihy - snehová vločka 40%
Kovová záložka do knihy - anjel 40%

Anjel 5,80

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,60€ za každé 3 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Roztomilý zimný darček

Vášniví čitatelia určite vedia, že záložiek do kníh nie je nikdy dosť. Papierové záložky sa však ľahko pokrčia či vytratia a preto, ak chcete potešiť vášho blízkeho milovníka kníh, darujte mu okrem knižky aj túto krásnu dizajnovú kovovú záložku, ktorá ho zaručene poteší a doprajete mu tak ešte väčšie potešenie z čítania. Vyberať môžete z dvoch milých motívov. Záložky skvelo poslúžia aj ako originálna ozdoba na vianočný stromček! Pri kúpe 3 kusov dostanete 4. zadarmo!

TIP!
Obdaruvávate vašich blízkych knižkou? Prihoďte do balíka aj kovové záložky a vytvorte tak kompletnú sadu pre každého správneho knihomoľa!

V skratke

  • zľava na dizajnové kovové záložky do knihy
  • na výber z dvoch krásnych motívov
  • vhodné aj ako ozdoba na vianočný stromček
  • milý tip na darček pre milovníkov čítania
  • bonus 3+1 zadarmo

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 7 pracovných dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 1,60 € sa automaticky pripočíta k cene objednávky a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ