Kurz tvárovej gymnastiky - na spevnenie kontúr a pre mladistvo vyzerajúcu tváe

Skrátený kurz tvárovej gymnastiky 120 min.

Pevné kontúry a mladistvo vyzerajúca tvár - to nie je len tak. Vyskúšajte kurz tvárovej gymnastiky a uvidíte aké to je jednoduché! V cvičení môžete potom pokračovať aj v domácom prostredí.

Skrátený kurz tvárovej gymnastiky 120 min.

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 14 do 25

Pevná pleť jednoducho

Pod pojmom gymnastika si asi väčšina z nás predstaví olympijské gymnastky, ktoré skáču cez kozy, poskakujú po kladinách alebo stvárajú iné, pre nás nepredstaviteľné kúsky. Ale čo tvárová gymnastika? O tej ste už počuli? Je to zaujímavé športové "odvetvie", ktoré sa sústredí na tú časť tela, ktorá vás reprezentuje azda najviac. Bojuje s ovisnutou bradou, vráskami i nespevnenými kontúrami. Vyskúšajte si kurz tvárovej gymnastiky v Prešove a uvidíte, že vaše črty sa dajú spevniť aj bez chirurgie!

V skratke

  • zľava na kurz tvárovej gymnastiky
  • trvanie 60-120 minút
  • na výber aj individuálny kurz
  • na spevnenie pleti
  • proti vráskam, ovisnutej brade

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu na konkrétny termín na stránke www.peknatvar.sk, kde si vyberiete konkrétny kurz, kliknete na "Objednať" a číslo zľavového kupńu vpíšete do políčka "Darčeková poukážka". Ohľadom dostupnosti termínov a časovej dohody kontaktujte priamo poskytovateľa e-mailom na peknatvar@peknatvar.sk, SMS alebo telefonicky na 0908 333 898 alebo 0950 854 184. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PENextra-SK, s.r.o.

Hlavná ulica 61
Prešov 080 01
+421 950 854 184