Set na predĺženie mihalníc s 3D efektom v darčekovom balení pre zvodný a dramatický pohľad

Set na predĺženie mihalníc s 3D efektom v darčekovom balení

Vyskúšajte svetový hit - set maskár na predĺženie mihalníc s 3D efektom len za 11,99 € v darčekovom púzdre. Získajte naozaj dlhé a husté riasy s prirodzeným vzhľadom bez návštevy kozmetického salóna!

Set na predĺženie mihalníc s 3D efektom v darčekovom balení

Ostatné varianty ponuky

100x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Pre krásne a prirodzene dlhé riasy

Túžite po naozaj hustých, zvodných a dlhých mihalniciach, ale s tými vašimi sa vám tento sen nedarí splniť? Umelé mihalnice sú pre vás príliš neprirodzené? Zaraďte sa aj vy k miliónom spokojných žien, ktoré nedajú dopustiť na svetový hit - set na predĺženie mihalníc, ktorý vašim riasam dodá 3D efekt - trojnásobnú dĺžku a trojnásobný objem. Set je absolútne prírodný, bez obsahu škodlivých látok dráždiacich oči a vodeodolný.

Vykúzlite zo seba kráľovnú so závojom zamatových a prirodzene vyzerajúcich rias a vyskúšajte tento skvelý 3D set, po ktorom na tie umelé zabudnete a s obyčajnou maskarou sa už tak ľahko neuspokojíte!

V skratke

  • zľava na set na predĺženie mihalníc 
  • 3D efekt
  • prirodzené, vodeodolné
  • žiadne lepidlo či škodlivé látky dráždiace oči
  • patrí k celosvetovo najpredávanejším produktom na kozmetickom trhu
  • dodané v elegantnom darčekovom púzdre
  • skvelý tip na darček 

Informácie

Dodatočnú objednávku už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 2 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ