Grécko: Letecký poznávací zájazd na ostrov Santorini na 5 dní

Santorini - perla Grécka: 5-dňový letecký zájazd pre 1 osobu

Klenot Egejského mora - poznávací zájazd spojený s oddychom pri mori na gréckom ostrove Santorini. Čakajú na vás najromantickejšie mestečká sveta Oia, Fira, kúpanie sa vo vulkáne a Egejskom mori.

Santorini - perla Grécka: 5-dňový letecký zájazd pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Pozvánka na jedno z najromantickejších miest sveta!

Podľahnite čaru jednému z najokúzlujúcejších miest na svete - gréckemu ostrovu Santorini! Typické biele domčeky s kulisou strmých farebných skál, romantické pláže s červeným, čiernym a bielym pieskom - to je Santorini. Čaká vás úchvatná Oia s bielymi domčekmi vytesanými do skál a krásnym západom slnka, plavba na aktívnu sopku, kúpanie v horúcich sopečných prameňoch, nákupy vo Fire, priezračné Egejské more a teplota vzduchu okolo príjemných 25 ºC. Vychutnáte si mieste špeciality a unikátne vína, vyprodukované na tomto sopečnom ostrove. Navštívte s nami jedno z najromantickejších miest na svete, ostrov Théra a možno objavíte aj bájnu Atlantídu!

V skratke

  • zľava na 5-dňový letecký zájazd Santorini - perla Grécka
  • ostrov Santorini, v staroveku známy ako Théra
  • jedno z najromantickejších miest na svete
  • návšteva všetkých hlavných atrakcií ostrova - Oia, Fira, sopečné pramene
  • pohodlný odlet z Viedne
  • ubytovanie v 3* hoteli 50 m od pláže
  • profesionálny sprievodca
  • pozrite si aj kompletný program zájazdu

Informácie

Kupón je potrebné uplatniť do 3 dní od zakúpenia tu:https://www.royaltravel.sk/zajazd/5032-santorini-perla-grecka/?ref=cb1cc2a65bb7e47381023ba6966890dd . Postup rezervácie: zvolíte počet osôb (počet kupónov), zvolíte nepovinné príplatky (v prípade záujmu), vyplníte údaje cestujúcich a objednáte, dokumenty k zájazdu vám budú doručené na e-mail. V prípade otázok neváhajte kontaktovať poskytovateľa na info@royaltravel.sk alebo +421 904 525 277, PO-PIA 10:00 – 17:00 hod. V prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Cena nezahŕňa servisné poplatky a autokarovú dopravu: 180 € (povinný príplatok). Všeobecné obchodné podmienky CK nájdete tu: www.royaltravel.sk/page/default/8. Cena zájazdu platí pri obsadení zájazdu dvoma osobami. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Upozornenie:Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Doplatok za zájazd sa uhrádza minimálne 45 dní pred zájazdom do CK. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa. Formulár štandardných informácií pre zmluvu o zájazde nájdete tu:https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Santorini_2021_4.pdf

 

V cene kupónu je zahrnuté:

letenka Viedeň - Santorini a späť

rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba

1x príručná batožina do 5 kg (35 x 20 x 20 cm)

1x príručná batožina do 10 kg (55x 40x 20 cm)

transfer letisko - hotel - letisko

4x ubytovanie v 3* hoteli

4x bufetové raňajky

služby slovenského sprievodcu CK

poistenie insolventnosti CK

Poskytovateľ

Royal Travel Group s.r.o.

Dunajská 4 
811 08 Bratislava

info@royaltravel.sk