Sada na predĺženie mihalníc s 3D efektom v darčekovom balení - podmaňte si mužov hlbokým pohľadom

Sada na predĺženie mihalníc s 3D efektom

Očarte mužov vo svojom okolí zvodným pohľadom. Vyskúšajte dvojdielnu sadu na predĺženie mihalníc s 3D efektom. Ak sa vám umelé mihalnice zdajú príliš a obyčajné maskary nevýrazné - zvoľte kompromis.

Sada na predĺženie mihalníc s 3D efektom

Ostatné varianty ponuky

7x kúpené
Sada na predĺženie mihalníc s 3D efektom 69%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Okúzlite jediným žmurknutím

Z nejakého dôvodu sa dlhé a husté mihalnice stali ideálom krásy. Ak sa mu chcete priblížiť, ale umelé mihalnice sa vám zdajú príliš a obyčajné maskary zase nevýrazné - siahnite po rozumnom kompromise. Sada na predĺženie mihalníc sa postará o hlboký a dramatický pohľad. Môžete sa tešiť aj na 3D efekt, ktorý v tomto prípade znamená - trojnásobný objem a trojnásobnú dĺžku. Ide o svetový hit, na ktorý nedajú dopustiť milióny žien. Navyše neobsahuje žiadne dráždivé ani škodlivé látky. Staňte sa kráľovnou všade, kde sa ocitnete - odteraz bude váš pohľad tou najúčinnejšou spomedzi všetkých ženských zbraní. :)

V skratke

  • zľava na sadu na predĺženie mihalníc 
  • trojnásobný objem, trojnásobná dĺžka
  • prírodný produkt bez dráždivých látok
  • patrí k celosvetovo najpredávanejším produktom na kozmetickom trhu
  • dodané v elegantnom darčekovom púzdre
  • skvelý tip na darček 

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny.  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Exkluzívne darčeky


telefón:
0948 090 691