Nádherné fotoalbumy v rôznych veľkostiach a rozsahoch

S02 malý fotoalbum 14x10 cm na výšku, 96 strán

Vytvorte si svoj vlastný fotoalbum zo svojich najlepších fotografii. Vytvoríte si krásnu spomienku pre vás a svojich blízkych na celý budúci rok.

S02 malý fotoalbum 14x10 cm na výšku, 96 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 9 variantov.

cena od 4,20 do 19,20

8x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

4,50€

(u vás do 2 pracovných dní)

Fotky v tej najkrajšej podobe!

Ak sa vám zase nakopili fotky v počítači, pamäťovej karte vo foťáku či v telefóne, prišiel čas, aby ste si ich mohli prezrieť aj na papieri. A nie na hocijakom, ale na kvalitnom 200g lesklom fotopapieri. Budete si tak môcť prezrieť všetky vaše najkrajšie spomienky v atraktívnom fotoalbume. Na výber máte viacero formátov a rozsahov. Môžete si tak vytvoriť ucelené kolekcie fotiek napríklad z dovolenky, osláv, výletov alebo predviesť sa svojou minisériou umeleckých fotiek. Takýto fotoalbum so špirálovou väzbou a peknou obálkou skvelo poslúži aj ako darček pre vašich blízkych!

V skratke

  • zľava na fotoalbumy
  • na výber z rôznych rozmerov a rozsahov
  • vytlačené na lesklom 200g papieri
  • špirálová väzba
  • skvelý tip na darček

Informácie

K vytvoreniu fotoalbumov je nutné cez stránku poskytovateľa www.myphotostory.eu stiahnuť program Album Maker a postupovať podľa pokynov v programe, ak si objednávate viac produktov, objednávku zopakujte. V nákupnom košíku sa vám zobrazí počet objednávok. Pri vypĺňaní objednávkového formuláru vložte číslo kupónu. Fotoalbumy vám budú doručené na vašu adresu. Poštovné a balné v rámci SR 4,50 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Objednávka vám bude doručená do 14 dní od dňa objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IVA PRINT, s. r. o.

 

Robotnícka 701/2
900 44 Tomášov