Ručné umytie exteriéru alebo interiéru vášho automobilu v Bratislave

Ručné umytie exteriéru auta - ručné umytie karosérie šampónom a voskom, umytie kolies a renovácia pneumatík, umytie okien zvonka

Spokojné auto je čisté auto. Nechajte ho poriadne umyť zvnútra i zvonka v bratislavskom ružinove. Odborníci zo servisu Autoteam Piraňa mu vrátia zašlý lesk.

Ručné umytie exteriéru auta - ručné umytie karosérie šampónom a voskom, umytie kolies a renovácia pneumatík, umytie okien zvonka

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

18x kúpené

Umyté auto = bezpečné auto

Zdá sa vám, že vaše auto nie je vo svoje koži? Najvyšší čas dať ho do parády. Odmeňte vášho verného spoločníka a zaobstarajte mu očistnú kúru. O špinu v interiéri či exteriéri sa postarajú profíci v bratislavskom autoservise Autoteam Piraňa. Ich rukám neunikne žiadny detail, vy si tak budete môcť ešte viac užívať radosť z jazdy. 

V skratke

  • zľava na ručné čistenie vášho auta 
  • umytie interiéru alebo exteriéru
  • profesionálny autoservis, rýchle a kvalitné služby
  • výborná dostupnosť v centre na Prievozskej ul.

 

Informácie

Potrebná objednávka vopred na tel.čísle: 0918 555 556 alebo cez e-mail: ganti.sro@gmail.com (príjem objednávok od 9:00 do 17:00 hod.). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Pri rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu a taktiež priniesť vytlačený kupón so sebou. Doplatok za SUV - 5€ platí sa na mieste. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Autoteam PIRAŇA


Prievozská 18
821 09 Bratislava
 
telefón:
0918 555 556
 
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 17:00 hod.