Relaxačné wellness balíčky v SPA centre PreRelax - zreleaxujte na thajskej olejovej masáži!

Romantická thajská láskyplná procedúra pre 1 osobu

Rezervujte si čas na poriadny wellness. Vyberte si z ponuky nových relaxačných balíčkov v SPA centre PreRelax a načerpajte novú energiu v saunách, vírivke či na masáži.

Romantická thajská láskyplná procedúra pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 8,90 do 57,90

131x kúpené

Vitajte vo svete wellness

Vzdialenosť medzi Bratislavou a thajským Bangkokom je presne 8385 tisíc kilometrov, čo je trochu od ruky. Pre pravú Thajskú masáž však vôbec nemusíte merať tak dlhú cestu - stačí sa vybrať do Dúbravky, kde nájdete PreRelax SPA centrum.  Práve na tomto mieste sa rozplynie všetok stres, starosti a nervozita. Nechajte sa pohladiť slastnými dotykmi na olejovej thajskej masáži, ktorá rozprúdi energie v tele a zbaví vás napätia. V ponuke nájdete rôzne balíčky s mixom procedúr pre páry aj jednotlivcov. Doprajte si zážitok, ktorý vás vynesie do najvyšších poschodí harmónie a oddychu teraz naozaj za menej. :)

Príjemným spestrením vášho pobytu v SPA centre bude aj all inclusive ponuka alko i nealko nápojov či občerstvenia - úplne zdarma počas celého pobytu!
 

V skratke

  • zľava na relaxačno-detoxikačné balíčky v SPA centre PreRelax
  • dostupná fínska, infra i parná sauna
  • vstup do soľnej jaskyne, ktorá má priaznivý účinok na dýchanie
  • varianty s masážou či soláriom 
  • All Inclusive občerstvenie počas celého pobytu v centre - nápoje a maškrty
  • výborná poloha relaxačného centra a bezproblémové parkovanie
  • profesionálna starostlivosť o vaše telo na jednom mieste

Informácie

Potrebná rezervácia vopred na telefónnom čísle: 0948 666 444, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu. V cene kupónu je zahrnuté aj občerstvenie All Inclusive. All Inclusive občerstvenie počas pobytu v SPA centre zahŕňa: coca cola, coca cola-light, fanta, sprite, džúsy, ľadové čaje, minerálne vody, zmrzlinové a pudingové poháre, čínske a indické pravé čaje, pivo, rizling vlašský, cabernet sauvignon, káva, rôzne olivové pochúťky a mnoho iného úplne zdarma počas celého pobytu. Termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. K uplatneniu si zľavy v zariadení je potrebné priniesť so sebou vytlačený kupón. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PreRelax Thai Exclusive Centre

 

Pod Záhradami 62
841 02 Bratislava IV - Dúbravka

telefón:
0948 666 444
 
 
Otváracie hodiny:
po - ne: 10:00 - 22:00 hod.