Návšteva historického Ríma a Vatikánu počas Veľkej noci

Rím a Vatikán - 5 dňový zájazd pre 1 osobu

Vychutnajte si veľkonočnú atmosféru v meste miest - nádhernom Ríme a veľkolepom Vatikáne počas 5-dňového zájazdu len za 169 €. V cene doprava, ubytovanie, raňajky a služby sprievodcu.

Rím a Vatikán - 5 dňový zájazd pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

6x kúpené

Sviatky plné zážitkov

Rím počas Veľkej noci priťahuje množstvo ľudí z celého sveta túžiacich si tu vychutnať tieto najväčšie kresťanské sviatky.  Ľudia sem príchádzajú i kvôli omši, ktorú slúži na veľkonočnú nedeľu pápež na Námestí sv. Petra, po ktorej nasleduje tradičné požehnanie urbi et orbi, "mestu a svetu" v 62 jazykoch. Vychutnajte si jedinečnú veľkonočnú atmosféru tohto nádherného mesta s monumentálnymi stavbami, fontánami, katedrálami či námestiami i vy a vydajte sa na neodolateľný 5-dňový zájazd s CK Prima Travel!

V skratke

  • zľava na 5 dňový zájazd do Ríma a Vatikánu
  • komfortné cestovanie luxusným autobusom
  • ubytovanie v hoteli s raňajkami
  • služby skúseného sprievodcu
  • príjemná atmosféra a osobný priateľský prístup ku klientom
  • super tip na darček
 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné kupón uplatniť v cestovnej kancelárii. Kupón je nutné uplatniť  IHNEĎ po obdržaní zaregistrovaním sa na zájazd. Zaregistrovať sa môžete na stránke CK www.primatravel.sk po kliknutí na odkaz ,,Uplatnenie kupónu(do poznámky napíšte nástupné miesto, či si želáte miestenku, komplexné cestovné poistenie a jednolôžkovú izbu). Pokyny k zájazdu budú zaslané e-mailom každému účastníkovi týždeň pred odchodom na zájazd. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643