Relaxačná masáž pre dámy - 30-60 minút oddychu aj s peelingom alebo maskou

Relaxačná masáž chrbta a šije pre dámu (30 minút)

Nie je nad poriadnu relaxačnú masáž. Odskočte si na hodinový oddych do salónu v Starom meste a uvoľnite svoje svaly aj myseľ. Masážna procedúra je vytvorená špeciálne pre dámy.

Relaxačná masáž chrbta a šije pre dámu (30 minút)

Relaxačná masáž chrbta a šije pre dámu (30 minút) 55,30

Cena: 11,99 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 10,95 do 16,99

8 zákazníkov

Pre ženy to najlepšie

Ako by ste zvyčajne naložili s jednou hodinou času? Vyložili by ste si nohy, upratovali alebo niečo navarili? A čo keby ste 60 minút venovali len sebe a relaxu? Presne taký program si pre vás pripravili v Relaxačnom salóne v bratislavskom Starom meste. Doprajte si poriadnu celotelovú masáž, ktorá je určená výhradne pre dámy. To však zďaleka nie je všetko, čo vás čaká. Súčasťou procedúry je aj relaxačný peeling chrbta a zábal, ktorý vás príjemne zahreje. V ponuke máte aj varianty na relaxačnú masáž tváre alebo chrbta. Poďte si oddýchnuť, posilniť imunitu a odbúrať stres!

V skratke

  • zľava na relaxačnú masáž pre dámy
  • masáž celého tela, tváre alebo chrbta
  • telový peeling
  • relaxačný zábal alebo maska

 

Informácie

Potrebná rezervácia termínu e-mailom na relaxacny.salon@gmail.com alebo andrea.veghova@centrum.sk. Pri rezervácii termínu je potrebné uviesť číslo kupónu a heslo. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Na masáž je potrebné prísť osprchovaný. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju hodnotu. V prípade nedostavenia sa na dohodnutý termín alebo meškania kupón stráca svoju platnosť. Masáž je určená výhradne pre dámy. Pred vstupom do salónu treba klopať. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

masáž chrbta a šije 
relaxačný peeling chrbta a šije
relaxačný zábal chrbta a šije

Poskytovateľ

Relaxačný salón

Kutuzovova 17 (3. poschodie, číslo dverí 310)
Bratislava - Nové Mesto
relaxacny.salon@gmail.com
facebook
Otváracie hodiny:
PO :12:00 - 17:00
UT : 12:00 - 17:00
ST : 12:00 - 17:00
ŠT : ZATVORENÉ
PI : 12:00 - 17:00
SO - NE: ZATVORENÉ