Praktické puzdro s príslušenstvom potiahnuté bodkovanou látkou a ozdobené kvietkom. Využite akciu 3+1 zdarma.

Puzdro na šošovky čierne

Kúpte si kvalitný a pekný doplnok, ktorý vám budú všetky ženy závidieť! Slúži aj ako ochranné puzdro na šošovky, ale využijete ho pri odkladaní peňazí, kľúčov, šminiek, či iných drobností.

Puzdro na šošovky čierne

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

19x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Bezpečné útočisko pre vaše šošovky

Každodenná dezinfekcia a čistenie je pre pohodlné a bezpečné nosenie kontaktných šošoviek to najdôležitejšie. S praktickým puzdrom na šošovky to pre vás bude hračka kdekoľvek sa ocitnete. Majte svoje kontaktné šošovky vždy a všade so sebou v tomto štýlovom puzdre. Už nikdy vás žiadna nehoda, akou môže byť zrnko prachu nezaskočí, šošovky bezpečne zložíte a ošetríte na každom mieste. 

Príslušenstvo z púzdra môžete kedykoľvek vybrať a použiť ho na odkladanie peňazí, šminiek, či iných drobností. Puzdro je potiahnuté bodkovanou látkou a ozdobené kvietkom. Na výber máte zo štyroch farebných prevedení.

V skratke

  • zľava na puzdro na šošovky
  • bezpečné uschovanie vašich šošoviek
  • prakticke puzdro, ktoré môžete využiť aj na uskladnenie drobností
  • estetický dizajn  - potiahnuté bodkovanou látkou a ozdobené kvietkom
  • na výber 4 farby
  • vhodné aj ako darček
  • BONUS: pri kúpe 3 kupónov získate 1 balenie zadarmo

Informácie

Súčasťou puzdra je tiež plastový obal na šošovky, zrkadielko, pinzeta a aplikátor. Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 1,50 € vám bolo automaticky pripočítané k cene objednávky a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ