Profesionálna liečba akné, zápalov a ďalších kožných problémov v Camael Studio v Bratislave

Profesionálna liečba akné, zápalov a rehydratácia pleti pre 1 osobu za 15 € - kyslíkové ošetrenie pleti (20 min.), maska podľa typu pleti (15 min.), vysoká frekvencia (5 min.)

Profesionálne ošetrenie akné, zápalov a ďalších kožných problémov v bratislavskom Camael Studio len za 15 € - hydratovaná, svieža a mladá pleť za 40 minút. Navráťte zdravý vzhľad svojej pleti!

Profesionálna liečba akné, zápalov a rehydratácia pleti pre 1 osobu za 15 € - kyslíkové ošetrenie pleti (20 min.), maska podľa typu pleti (15 min.), vysoká frekvencia (5 min.)

Ostatné varianty ponuky

24x kúpené

Skoncujte s kožnými problémami

Aj vy ešte patríte k ľuďom, ktorých stále trápi akné aj napriek tomu, že sa už dávno nenachádzate v puberte? Alebo trápi akné vášho syna či dcéru? Toto kožné ochorenie určite nepridáva človeku na sebavedomí a navyše zanecháva na tvári nevábne vyzerajúce jazvyčky. Pokúste sa teda proti akné zabojovať - profesionálne kyslíkové ošetrenie, ktoré vám vykonajú v bratislavskom salóne Camael, je účinné nielen v boji proti akné, ale taktiež proti zápalom, hydratuje pleť a navracia jej pružnosť, žiarivosť, zdravý a mladý vzhľad. 

Vstúpte do nového roka s krásnou a sviežou pleťou!

V skratke

  • zľava na ošetrenie problematickej pleti
  • liečba 90 % kyslíkom
  • hydratuje, oživuje, omladzuje
  • príjemné prostredie salóna

 

Liečba akné

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutná objednávka vopred na tel. čísle: 0903 429 435Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Posledné objednávky budú prijímané týždeň pred skončením platnosti kupónu. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné ohlásiť najneskôr 24 hod. vopred, inak kupón stráca platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Sofia Bene

Robotnícka 10 (na terase nad reštauráciou Vivendy)
831 03 Bratislava
 
Otváracia doba:
po - pia: od 9:00 - 19:00 hod.
so: na objednávku