Prístroj na čistenie pleti v praktickom puzdre - do hĺbky čistá, zdravá a rozžiarená pleť

Prístroj na čistenie pleti v puzdre za 12,99€

Zakúpte si a používajte prístroj na čistenie pleti len za 12,99€ vrátane šikovného puzdra, ktoré jednoducho schováte do každej kabelky! Ošetrite a vyčistite svoju pleť naozaj prvotriedne!

Prístroj na čistenie pleti v puzdre za 12,99€

Ostatné varianty ponuky

100x kúpené

Dokonale čistá pleť

Absolútna novinka v starostlivosti o vašu tvár! Prístroj na čistenie pleti je niekoľkokrát efektívnejší ako manuálne čistenie. Pomocou jemnej rotačnej hlavice odstraňuje odumreté bunky z pleti, čistí póry, odstraňuje zvyšky make-upu a vašu pleť pripraví na ďalšie ošetrenie. Pomáha zvyšovať cirkuláciu krvi, redukovať vrásky či odstraňovať kruhy pod očami. Taktiež výborne pomáha pri uvoľnení napnutého svalstva a zvýšení tonusu. Vďaka batériám nie ste pri masážach obmedzení dĺžkou napájacieho káblu a blízkosťou elektrickej zásuvky. Navyše ho dostanete prakticky zabalený v puzdre, v ktorom ho hravo schováte aj do kabelky!

Urobte svoju pleť pružnejšou a krajšou!

V skratke

  • zľava na prístroj na čistenie pleti
  • vyhladzuje póry
  • rozžiaruje pleť
  • odstraňuje nečistoty do hĺbky
  • vďaka batériám nie ste obmedzení pri používaní
  • zabalený v praktickom puzdre

 

cistic pleti

Informácie

Dodatočnú objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 1,50€ sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.